• Home
  • News
  • ଆଇଆରସିଟିସି ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲା: ଲାଲୁଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଓ ପୁଅଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ
News

ଆଇଆରସିଟିସି ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲା: ଲାଲୁଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଓ ପୁଅଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ

ବିହାରର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରାବିଡି ଦେବୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁତ୍ର ତେଜସ୍ୱୀ ଯାଦବକୁ ଆଜି ଆଇଆରସିଟିସି ସ୍କିମ ସହ ଜଡିତ ମାମଲାରେ ପଟିଆଲା ହାଉସ ଅଦାଲତ ଏହି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଜାମିନ ମଞ୍ଜୁର କରିଛି । ରାବିଡ ଏବଂ ତେଜସ୍ୱୀ ଆଜି କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହୋଇଥିଲେ ଯାହାଫଳରେ କୋର୍ଟ ସେମାନଙ୍କୁ ୧ଲକ୍ଷ ବଣ୍ଡରେ ଜାମିନ ଦେଇଛନ୍ତି । କୋର୍ଟରେ ଲାଲୁଙ୍କର ମଧ୍ୟ ହାଜିର ହେବାର ଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ରହିବା କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ଜାମିନ ମିଳି ନଥିଲା ।

ପୁରୀ ଓ ରାଞ୍ଚିରେ ଦୁଇଟି ହୋଟେଲକୁ ବେଆଇନ୍ ଭାବେ ଲିଜ୍ ଦିଆଯିବା ଘଟଣାର ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ କରୁଛି । ଲାଲ ଯାଦବ ରେଳବାଇ ମନ୍ତ୍ରୀ ଥିବା ବେଳେ ଏସବୁ ଦୁର୍ନୀତି ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗର ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି । ପାରୋଲରେ ଆସିବା ପରେ ପୁଣି ଜେଲ୍କୁ ଫେରିଛନ୍ତି ଲାଲୁ । ତେବେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଓ ପୁଅ ସମେତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜାମିନ ମିଳିବା ଘଟଣା ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଜନତା ଦଳକୁ ଆଶ୍ବସ୍ତି ଦେଇଛି।

lalu ଜାମିନ ଆଇଆରସିଟିସି ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲା: ଲାଲୁଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଓ ପୁଅଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ lalu wife

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, କାଲି ରାଂଚି କୋର୍ଟରେ ଲାଲୁ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରି ସାରିଛନ୍ତି । ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିସାରିବା ପରେ ସେ ରିମ୍ସ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତି ହୋଇଥିଲେ । ସିବିଆଇ ତରଫରୁ ଚାର୍ଜସିଟି ଦାଖିଲ କରାଯିବା ପରେ ପଟିଆଲା ହାଉସ୍ କୋର୍ଟ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସମନ ପଠାଇଥିଲା।

ପଢନ୍ତୁ; ଷ୍ଟାଲିନ୍‌ଙ୍କ ନେତୃତ୍ଵକୁ ମାନିବେ ଆଲାଗିରି

Related posts

Aadhaar Number Is Mandatory For Getting Death Certificates From 1st October

Krishna Kumar Manoj

ଉଦ୍ୟମ ଫଳବତୀ ହୋଇଛି, ଆଜିଠାରୁ ରାଜଧାନୀରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ବାଲିଯାତ୍ରା ର ସଜବାଜ

Krishna Kumar Manoj

ଜବତ ମୋବାଇଲ୍‌ ଫୋନ୍‌ ଓ ବାଇକ୍‌ ତୁରନ୍ତ ଫେରାଇବା ପାଇଁ ପୁଲିସ କମିସନର୍‌ଙ୍କ କଡ଼ା ନିର୍ଦେଶ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More