Movie News

ନଭେମ୍ବର ୩ ତାରିଖରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ବଜରଙ୍ଗୀ

ନଭେମ୍ବର ୩ ତାରିଖରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ବଜରଙ୍ଗୀ । ଏହି ଚଳଚିତ୍ରର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି ଅମ୍ଳାନ, ଅନୁଭା, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ଓ ନେନା । ଅମ୍ଳାନ, ଅନୁଭା ଯୋଡିର ଏହା ପ୍ରଥମ ସିନେମା ହେଇଥିବା ବେଳେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ଓ ନେନାଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ଦର୍ଶକେ ଦିତୀୟଥରଲାଗି ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ।

ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ଓ ନେନାଙ୍କ ଯୋଡି ପ୍ରଥମେ “ତମକୁ ଦେଖିଲା ପରେ” ସିନେମାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଅମ୍ଳାନ, ଅନୁଭାଙ୍କ ରୋମାନ୍ସ ସାଙ୍ଗକୁ କାହାଣୀରେ ରହିଛି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର କାହାଣୀ ।

‘ବଜରଙ୍ଗୀ’ରେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତଙ୍କ ସହ ଅମ୍ଳାନଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଟକ୍କର ରହିଛି । କାହାଣୀର କେନ୍ଦ୍ରରେ ଅଛନ୍ତି ଦୁଇଭାଇ । ସିନେମାର କାହାଣୀ ଅନୁଯାୟୀ ପରସ୍ପରକୁ ଜୀବନ ଦିଆନିଆ ଭଳି ଭଲପାଉଥିବା ଏହି ଦୁଇ ଭାଇ ପରସ୍ପରର ଘୋର ବିରୋଧୀ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ସାନ ଭାଇ ଜଣେ ସଚ୍ଚୋଟ ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀ ହୋଇଛନ୍ତି ଓ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ଜଣେ ଗୁଣ୍ଡା ଭୂମିକାରେ ଦେଖାଦେବେ । ତେବେ କାହାଣୀଟି କି ମୋଡ ନେବ, ବଡଭାଇର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ କି ନାହିଁ କି ସାନଭାଇ ଏଥିପାଇଁ କ’ଣ କରୁଛି ଏବୋଂ ଆହୁରି ଅନେକ କଥାର ଭରପୁର ମନୋରଞ୍ଜନକୁ ନେଇ ଏହି ସିନେମା ବଜରଙ୍ଗୀ ।

ସଚ୍ଚିକାନ୍ତ ଜେନାଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜିତ ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ବିନି ପଟ୍ଟନାୟକ। ପ୍ରେମାନନ୍ଦ ସଙ୍ଗୀତ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବାବେଳେ ଚିତ୍ରନାଟ୍ୟ ଓ ସଂଳାପ ଲେଖିଛନ୍ତି ଡକ୍ଟର ରଜନୀ ରଞ୍ଜନ।

ନଭେମ୍ବର ୩ ତାରିଖରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ବଜରଙ୍ଗୀ  ନଭେମ୍ବର ୩ ତାରିଖରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ବଜରଙ୍ଗୀ

Related posts

Swaraj Barik & Sunmeera Will Romance For The First Time

Krishna Kumar Manoj

SK Entertainment’s First Venture “Badmash Toka” Releasing Tomorrow

Krishna Kumar Manoj

Dipu The Dance Boy- Upcoming Odia Movie

Jitendra

2 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More