News

ବିବାହରେ ‘ମୃତ୍ୟୁ ଉପହାର’ ଘଟଣା : ଏସ୍‌ପି କହିଲେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ପଛରେ ପ୍ରେମ ଓ ପ୍ରତିଶୋଧ

ମୃତ୍ୟୁ ଉପହାର ନେଲା ଜୀବନ

ପାଟଣାଗଡ଼ ପାର୍ସଲ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣକୁ ଇତି ମଧ୍ୟରେ ସପ୍ତାହେରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିଯାଇଛି । ପାର୍ସଲ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣା ଧୀରେ ଧୀରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଷଡଯନ୍ତ୍ର ପଛରେ ପ୍ରେମ ଓ ପ୍ରତିଶୋଧ ରହିଥିବା ବଲାଙ୍ଗିର ଏସ୍‌ପି ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ପଛରେ ଅନ୍ୟ  କିଛି ତଥ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିନାହାନ୍ତି । ରାଜ୍ୟ ଓ ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ତଦନ୍ତ କରି ଫେରିଥିବା ପୁଲିସ୍‌ ଟିମ୍‌ର ତଥ୍ୟ ଆଧାରରେ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଥିବା ଏସ୍‌ପି କହିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଆଲୋଚନା ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି । ଆଲୋଚନାରେ ମୃତ ଯୁବକ ସୌମ୍ୟଶେଖରଙ୍କ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହେଉଥିବା ଆଲୋଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଅନ୍ୟ ଏକ ସଂପ୍ରଦାୟର ଝିଅ ସହିତ କୁଆଡେ ମୃତ ସୌମ୍ୟଙ୍କ ସଂପର୍କ ରହିଥିଲା । ତେବେ ସୌମ୍ୟଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଜାଣି ଉକ୍ତ ଝିଅର ପରିବାର ଲୋକ ଆସି ସୌମ୍ୟଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କିଛି ସୁଫଳ ମିଳି ନ ଥିଲା । ଯାହାର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ଯାଇ ଏହିପରି ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରାଯାଇଥିବା ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଆଲୋଚନା ଜୋର ଧରିଥିଲା । ତେବେ ଏହି ଆଲୋଚନାକୁ ମୃତ ସୌମ୍ୟଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଥିବାବେଳେ ପୁଲିସ ମଧ୍ୟ ଏ ଉପରେ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖି ନ ଥିଲା ।

ବଲାଙ୍ଗିର ପୁଲିସ ଏକାଧିକ ଟିମ କରି ଉଭୟ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପଚରାଉଚୁରା ଜାରି ରଖିଛି । କଟକ ଏସ୍‌ସିବିରେ ରୀମାଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ, କଲ ରେକର୍ଡ ଯାଞ୍ଚ ପରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁରାକ ମଧ୍ୟ ପୁଲିସ ହାତରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ହତ୍ୟା ପଛରେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଥିବା ପୁଲିସ ଆଶଙ୍କା କରୁଥିବା ବଲାଙ୍ଗିର ଏସ୍‌ପି କେ.ଶିବା ସୁବ୍ରମଣି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଘଟଣାର ଅଭିଯୁକ୍ତ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଧରାପଡିବ ବୋଲି ଏସ୍‌ପି ଦୃଢୋକ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।
ବିବାହରେ ‘ମୃତ୍ୟୁ ଉପହାର’ ଘଟଣା : ଏସ୍‌ପି କହିଲେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ପଛରେ ପ୍ରେମ ଓ ପ୍ରତିଶୋଧ wedding gift
ପଢନ୍ତୁ ;

ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଜୋତା ପିନ୍ଧାରୁ ଜାଣିହେବ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ଵଭାବ କେମିତି ?

Related posts

Odisha CM Naveen Patnaik Directed To Strictly Follow “Zero Tolerance Policy” Against Corruption

ENO Beuro

‘ମ୍ୟାଗି’ର ଗୁଣବତ୍ତାକୁ ନେଇ ‘ନେସ୍‌ଲେ’ ଉପରେ ପୁଣି ୬୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜରିମାନା

ENO Beuro

“ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଆସୁଥିବା ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ , ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ” ଜାଣନ୍ତୁ ଚର୍ଚ୍ଚାର କାରଣ କ’ଣ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More