• Home
  • News
  • ହାତ, ଗୋଡ ହଲାଉଛି ବଳିଆ, ୪-୫ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଆଇସିୟୁରୁ ବାହାରିବ
News

ହାତ, ଗୋଡ ହଲାଉଛି ବଳିଆ, ୪-୫ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଆଇସିୟୁରୁ ବାହାରିବ

ବଳିଆ ଗତକାଲି ଆଖି ଖୋଲିଛି । ହାତ ଗୋଡ ହଲାଇବା ସହ ଡାକିଲେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଉଛି । ଆଉ ୪-୫ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଆଇସିୟୁରୁ ବାହାରକୁ ବାହାରିବ ବୋଲି ଏମ୍ସ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ପକ୍ଷରୁ ଏମିତି ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି ।

ଡାକ୍ତରୀ ଦଳ ବଳିଆ ଉପରେ ପୁରା ନଜର ରଖିଛନ୍ତି । ତାକୁ ବାତ ମଧ୍ୟ ଆଉ ମାରୁନି । ନିଶ୍ଵାସ ପ୍ରଶ୍ଵାସ ଠିକ ଭାବରେ ନେଇପାରୁଛି ସେ ।

ଏପଟେ ଜଗାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଦ୍ରୁତ ଉନ୍ନତି ଆସିଛି । ପାଟି ବାଟେ ପାଇପ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଗାକୁ ତରଳଖାଦ୍ୟ ଦିଆଯାଉଛି । ଜଗାର ଚିକିତ୍ସା ସାଧାରଣ କ୍ୟାବିନରେ ଚାଲିଛି । ଧୀରେ ଧୀରେ ସ୍ଵାଭାବିକ ହେଉଛି ସେ ।  ମା’ ପାଖେ ପାଖେ ରହି ଜାଗା ଖୁବ ସକାରାତ୍ମକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛି । କଥା ହେଇନପାରୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଠାରକୁ ବୁଝୁଛି ।

ଡାକ୍ତରୀ ଦଳର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସୂଚନା ମୂତାବକ, ଦୁଇ ଶିଶୁଙ୍କ ଜଟିଳ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ହେଇଛି । ଏତେ କମ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଦୁଇ ଦୁଇଟି ଅସ୍ତ୍ରୋପହାର ହେଇଛି । ଅତ୍ୟଧିକ ରକ୍ତସ୍ରାବ ଯୋଗୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥାରେ ସୁଧାର ଆସୁଛି ।

ହାତ, ଗୋଡ ହଲାଉଛି ବଳିଆ, ୪-୫ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଆଇସିୟୁରୁ ବାହାରିବ  ହାତ, ଗୋଡ ହଲାଉଛି ବଳିଆ, ୪-୫ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଆଇସିୟୁରୁ ବାହାରିବ

Related posts

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଆଖପାଖରେ ବାଜିବନି ଡିଜେ ଓ ବ୍ୟାଣ୍ଡ : ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରାଶସନ

Krishna Kumar Manoj

ଆଜିଠୁ ବର୍ଷା ଆରମ୍ଭ,କାଲିଠୁ ଅବପାତ ରୂପ ନେବ ଲଘୁଚାପ

Krishna Kumar Manoj

କେଜ୍ରିଓ୍ଵାଲ୍‌ଙ୍କ ଘରେ ପଶିଲେ ପୋଲିସ ! ମୁଖ୍ୟ ସଚିବଙ୍କ ଉପରେ ହୋଇଥିବା ଆକ୍ରମଣ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଯାଂଚ କରିବ ସିସିଟିଭି

Krishna Kumar Manoj

3 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More