News

ହାତ, ଗୋଡ ହଲାଉଛି ବଳିଆ, ୪-୫ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଆଇସିୟୁରୁ ବାହାରିବ

ବଳିଆ ଗତକାଲି ଆଖି ଖୋଲିଛି । ହାତ ଗୋଡ ହଲାଇବା ସହ ଡାକିଲେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଉଛି । ଆଉ ୪-୫ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଆଇସିୟୁରୁ ବାହାରକୁ ବାହାରିବ ବୋଲି ଏମ୍ସ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ପକ୍ଷରୁ ଏମିତି ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି ।

ଡାକ୍ତରୀ ଦଳ ବଳିଆ ଉପରେ ପୁରା ନଜର ରଖିଛନ୍ତି । ତାକୁ ବାତ ମଧ୍ୟ ଆଉ ମାରୁନି । ନିଶ୍ଵାସ ପ୍ରଶ୍ଵାସ ଠିକ ଭାବରେ ନେଇପାରୁଛି ସେ ।

ଏପଟେ ଜଗାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଦ୍ରୁତ ଉନ୍ନତି ଆସିଛି । ପାଟି ବାଟେ ପାଇପ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଗାକୁ ତରଳଖାଦ୍ୟ ଦିଆଯାଉଛି । ଜଗାର ଚିକିତ୍ସା ସାଧାରଣ କ୍ୟାବିନରେ ଚାଲିଛି । ଧୀରେ ଧୀରେ ସ୍ଵାଭାବିକ ହେଉଛି ସେ ।  ମା’ ପାଖେ ପାଖେ ରହି ଜାଗା ଖୁବ ସକାରାତ୍ମକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛି । କଥା ହେଇନପାରୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଠାରକୁ ବୁଝୁଛି ।

ଡାକ୍ତରୀ ଦଳର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସୂଚନା ମୂତାବକ, ଦୁଇ ଶିଶୁଙ୍କ ଜଟିଳ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ହେଇଛି । ଏତେ କମ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଦୁଇ ଦୁଇଟି ଅସ୍ତ୍ରୋପହାର ହେଇଛି । ଅତ୍ୟଧିକ ରକ୍ତସ୍ରାବ ଯୋଗୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥାରେ ସୁଧାର ଆସୁଛି ।

ହାତ, ଗୋଡ ହଲାଉଛି ବଳିଆ, ୪-୫ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଆଇସିୟୁରୁ ବାହାରିବ  ହାତ, ଗୋଡ ହଲାଉଛି ବଳିଆ, ୪-୫ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଆଇସିୟୁରୁ ବାହାରିବ

Related posts

ଆଜିଠୁ ବଢ଼ିବ କାଳବୈଶାଖୀ,ରାଜ୍ୟରେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଘଡଘଡି ସହ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା!

ENO Beuro

ପ୍ରବଳ ବର୍ଷାରେ ରାଜଧାନୀ ଉବୁଟୁବୁ, ରାଜରାସ୍ତାରେ କୁତ୍ରିମ ବନ୍ୟାରେ ଜନଜୀବନ ବ୍ୟତିବ୍ୟସ୍ତ

ENO Beuro

ଆଜି ଖୋଲିଲା ଶିମିଳିପାଳ ଅଭୟାରଣ୍ୟ

ENO Beuro

3 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More