News

ନିର୍ମାଣାଧୀନ ବୋମିଖାଲ ଓଭରବ୍ରିଜ୍ ଭୁଶୁଡ଼ିବା ଘଟଣାରେ ପଣ୍ଡା ଇନଫ୍ରା ସଂସ୍ଥା ମାଲିକ ପ୍ରତାପ କିଶୋର ପଣ୍ଡା ଙ୍କ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ

ନିର୍ମାଣାଧୀନ ଓଭରବ୍ରିଜ୍ ଭୁଶୁଡ଼ିବା ଘଟଣାରେ ପଣ୍ଡା ଇନଫ୍ରା ସଂସ୍ଥା ମାଲିକ ପ୍ରତାପ କିଶୋର ପଣ୍ଡା ଙ୍କ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରଛନ୍ତି । ପ୍ରତାପ କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ପ୍ରତାପଙ୍କୁ କାଲି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯିବ ବୋଲି ଡିସିପି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ବୋମିଖାଲ ଓଭରବ୍ରିଜ୍ ସହିତ ତାଙ୍କର ଠିକାସଂସ୍ଥା ଏବେ ସମ୍ବଲପୁର, ଜଟଣୀ ଓ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ପୋଖରୀପୁଟରେ ଫ୍ଲାଏ ଓଭର ବ୍ରିଜ୍ ନିର୍ମାଣ କରୁଛି ।

ବମିଖାଲ ନିର୍ମାଣାଧୀନ ଓଭର ବ୍ରିଜ୍‌ ଭୁଷୁଡିବା ଘଟଣାରେ କମ୍ପାନୀର ୩ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସୁଜାତା ପଣ୍ଡାପ୍ରତାପ ପଣ୍ଡା ଓ ସନ୍ତୋଷ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ନାମରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା । ଡିସିପି ସତ୍ୟବ୍ରତ ଭୋଇ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେବ୍ରିଜ ଭୁଶୁଡିବା ନେଇ କେଉଁଠି କାରଣ ରହିଲା ଜେରା ଚାଲିଛି । ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସଂଯୁକ୍ତା ଓ ସନ୍ତୋଷଙ୍କୁ ଖୋଜା ଚାଲିଛି। ସହକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ ବଂଶୀଧର ପ୍ରହରାଜଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ୍ ଗିରଫ କରିଥିଲା । କୋର୍ଟରେ ହାଜର ପରେ ତାଙ୍କୁ ଜେଲ ପଠାଯାଇଛି ।

ଏଠାରେ ଆମେ କହି ରଖୁଚୁ ଯେ, ବମିଖାଲ ଓଭର ବ୍ରିଜ୍‌ ରାଜ୍ୟ ପୂର୍ତ୍ତ ବିଭାଗ ଅଧିନରେ ଚାଲୁଥିଲା । ଓଭର ଟେଣ୍ଡର ପଣ୍ଡା ଇନ୍‌ଫ୍ରାକୁ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ନିମିଷକ ମଧ୍ୟରେ ଭୁଷୁଡ଼ି ପଡ଼ିଥିଲା ବମିଖାଲ ନିର୍ମାଣାଧିନ ଓଭର ବ୍ରିଜ୍‌ର ଗୋଟିଏ ପାଥ୍‌ । ଏଥିରେ ଝାରପଡ଼ାର ସତ୍ୟବ୍ରତ ପଟ୍ଟନାୟକ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଥିଲେ । ଏହା ସହିତ ସତ୍ୟ ପଟ୍ଟାନୟକଙ୍କ ଝିଅ ଓ ୧୨ ଜଣ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ବିଭିନ୍ନ ମେଡ଼ିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ଉଦ୍ଧାର କାର୍ୟ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ଆଠ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଚାଲିଥିଲା । ବର୍ତମାନ ସମସ୍ତ ଆହତଙ୍କର ଅବସ୍ଥାରେ ଉନ୍ନତି ଆସିଛି । ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ସେମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଡିସ୍ଚାର୍ଜ ମିଳିବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । 

 ନିର୍ମାଣାଧୀନ ବୋମିଖାଲ ଓଭରବ୍ରିଜ୍ ଭୁଶୁଡ଼ିବା ଘଟଣାରେ ପଣ୍ଡା ଇନଫ୍ରା ସଂସ୍ଥା ମାଲିକ ପ୍ରତାପ କିଶୋର ପଣ୍ଡାଙ୍କ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ   ନିର୍ମାଣାଧୀନ ବୋମିଖାଲ ଓଭରବ୍ରିଜ୍ ଭୁଶୁଡ଼ିବା ଘଟଣାରେ ପଣ୍ଡା ଇନଫ୍ରା ସଂସ୍ଥା ମାଲିକ ପ୍ରତାପ କିଶୋର ପଣ୍ଡା ଙ୍କ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ

Related posts

ପାରାଦୀପ ବନ୍ଦରରେ ବିଶାଳ ପଣ୍ୟବାହୀ ଜାହାଜ “ଏମଭି ଊର୍ଜା” ବା କେପ ସାଇଜ ଭେସେଲ

ENO Beuro

ଝିଅ ଅଝଟ ହେବାରୁ ପିଠା ପାତିଆରେ ଚେଙ୍କ ଦେଲେ ପାଳିତା ବାପା

ENO Beuro

ମେ’ ୨୧ରୁ ହାଇକୋର୍ଟରେ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଅବକାଶ!

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More