Entertainment

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଓଲିଉଡ ଡିଭା ଅର୍ଚ୍ଚିତା,ବାଙ୍ଗାଲୁରୁ ଫ୍ୟାଶନ ୱିକ ରାମ୍ପରେ ଦେଖାଇଲେ ଜଲୱା

archita

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଫ୍ୟାଶନ ଉଇକ୍‍ରେ ଅର୍ଚ୍ଚିତା

ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଓଲିଉଡ ଡିଭା ଅର୍ଚ୍ଚିତ। ବାଙ୍ଗାଲୁରୁ ହୋଇଥିବା ଫ୍ୟାଶନ ୱିକରେ ରାମ୍ବ ୱାକ କରି ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସମସ୍ତଙ୍କ ମନ କିଣିଥିଲେ। ଫିଲ୍ମରେ ନିଜର ଆକ୍ଟିଂ ହେଉ କି ରାମ୍ପରେ ନିଜର ଜଲୱା ଦେଖାଇବା ସବୁଥିରେ ସେ ନମ୍ବର ୱାନ ରହି ଆସିଛନ୍ତି।

archita

ଓଡ଼ିଆ ଡିଜାଇନର କୁମାର ଗୁରୁ ମିଶ୍ର (ବ୍ରାଣ୍ଡ୍‍-ଜି)ଙ୍କ ପାଇଁ ସେ ସାଜିଥିଲେ ଶୋ’ ଷ୍ଟପର୍‍। ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କ ଚମତ୍କାରିତା ପ୍ରଭାବିତ କରିଥିଲା ଉପସ୍ଥିତ ବିଚାରକ ଓ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ। ଅର୍ଚ୍ଚିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ , ଜଣେ ଓଡ଼ିଆ ଡିଜାଇନରଙ୍କ ପାଇଁ ଶୋ’ ଷ୍ଟପର୍‍ ହେବା ମୋ ପାଇଁ ସୌଭାଗ୍ୟ।

ramp

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ପୂର୍ବରୁ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ମିସ୍‍ ଇଣ୍ଡିଆ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସାମିଲ ହୋଇ ଓଡ଼ିଶା ପାଇଁ ଗୌରବ ଆଣିଛନ୍ତି। ଅଭିନୟ ବ୍ୟତୀତ ଫ୍ୟାଶନ୍‍, ସୁନ୍ଦରୀ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭାଗ ନେବାରେ ରୁଚି ରଖନ୍ତି ସେ। ଏବେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଚମ୍ପିଆନ୍‍’ର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଜାରି ରହିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଦର୍ଶକ ତାଙ୍କୁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ।

 

ପଢନ୍ତୁ;ଓମଫେଡ ଜରି ଓ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ପାଣି ବୋତଲ ଫେରାଇଲେ ମିଳିବ ଅର୍ଥ

Related posts

ପଦ୍ମାବତ ପରେ ଏବେ ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକାକୁ ନେଇ ଉଠିଲା ବିରୋଧର ସ୍ୱର

ENO Beuro

‘ବିଜୁ ବାବୁ’ଙ୍କୁ ନେଇ ଚଳଚିତ୍ର,ଲିଡ ରୋଲରେ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି

ENO Beuro

ଫିଲ୍ମ ଫ୍ରାଇଡେରେ ରିଲିଜ ହେଲା ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ‘ରେଡ୍‌’

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment