27 C
Bhubaneswar
May 5, 2021
EnewsOdia.Com
ଦେଶ ବିଦେଶ ନ୍ୟୁଜ୍

ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୬ ରୁ ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବ ଡେବିଟ୍ ଏବଂ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡର ଏହି ସେବା

ଡେବିଟ୍ ଏବଂ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଜରୁରୀ ସୂଚନା । ଏସବିଆଇ ସମେତ ସମସ୍ତ ବ୍ୟାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୬ ପରଠାରୁ ଡେବିଟ୍ ଏବଂ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡର କିଛି ସର୍ଭିସକୁ ବ୍ଲକ କରାଯାଇପାରେ । ଯଦି ଆପଣମାନେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣଙ୍କ ଡେବିଟ୍ ଏବଂ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ଦ୍ୱାରା କୌଣସି କଣ୍ଟାକ୍ଟଲେସ୍ ବା ଅନଲାଇନ୍ ଟ୍ରାଞ୍ଜାକ୍ସନ କରି ନାହାନ୍ତି, ତେବେ ବିଳମ୍ବ ନକରି ଏହି ଟ୍ରାଞ୍ଜାକ୍ସନକୁ ଆଜି ହିଁ କରି ନିଅନ୍ତୁ । ଅନଲାଇନ୍ ଟ୍ରାଞ୍ଜାକ୍ସନ କରିବାର ଆଜି ଶେଷ ତାରିଖ ।

ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ନକରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆସନ୍ତାକାଲି ଠାରୁ ଆପଣଙ୍କ ଡେବିଟ ଏବଂ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡର ଅନଲାଇନ୍ ଏବଂ କଣ୍ଟାକ୍ଟଲେସ୍ ସର୍ଭିସ ବନ୍ଦ କରିଦିଆଯିବ । ଡେବିଟ୍ ଏବଂ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡରୁ ମିଳୁଥିବା ଅନଲାଇନ୍ ସର୍ଭିସ୍ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୬ ରୁ ବନ୍ଦ କରି ଦିଆଯିବ । ଏହି ସେବାକୁ ଯଦି ଆପଣ ଜାରି ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ନିହାତି ଭାବେ ଆଜି ଅନଲାଇନ୍ ଟ୍ରାଞ୍ଜାକ୍ସନ କରି ନିଅନ୍ତୁ ।

ପଢନ୍ତୁ: କରୋନା ନେଇ ଦେଶ ସତର୍କ: ବଢ଼ିପାରେ କଟକଣା, ଭାରତରେ ୧୦୭ ଆକ୍ରାନ୍ତ

Related posts

କରୋନା ପାଇଁ ଜିମ୍ ବନ୍ଦ ହେବା ପରେ ରାସ୍ତାରେ ବ୍ୟାୟାମ କଲେ ଲୋକ

Ratnamani Maharana

ଏଣିକି ପୋଲିସକୁ ଫୋନ କଲେ ମାଗଣାରେ ମିଳିବ ରକ୍ତ

Ratnamani Maharana

ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ଙ୍କ ଘରେ କ୍ରାଇମ୍ ବ୍ରାଞ୍ଚ୍

Ratnamani Maharana

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More