News

ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଚିଠି, ବରଗଡ-ନୂଆପଡା ରେଳଲାଇନକୁ ବିଜେପୁର ଦେଇ ନିଆଯାଉ

ପେଟ୍ରୋଲିୟମ ଓ ପ୍ରାକୃତିକ ମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଚିଠି । ଶ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ଏ ବାବଦରେ କେନ୍ଦ୍ର ରେଳମନ୍ତ୍ରୀ ପୀୟୂଷ ଗୋୟାଲଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖି ସୁପାରିଶ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଚିଠିରେ ବରପାଲି ଷ୍ଟେସନରେ ଦୁଇଟି ଏକ୍ସପ୍ରେସ ରହଣି ପାଇଁ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ।

ବିଜେପି ନେତା ଅଶୋକ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ ଏହି ଦାବିପତ୍ର ପାଇବା ପରେ ଏହାକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ ସହ ଦାବିପତ୍ରକୁ ବିଚାର ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ପ୍ରଧାନ ପଠାଇଛନ୍ତି । ଦାବିପତ୍ରରେ ଶ୍ରୀ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି , ପ୍ରସ୍ତାବିତ ବରଗଡ – ନୂଆପଡା ରେଳ ଲାଇନ ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ବିଜେପୁର ଦେଇ ଗଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକମାନେ ବିଶେଷ ଭାବେ ଉପକୃତ ହେବେ । ଏହା ସହ ଆଦିବାସୀମାନଙ୍କ ସହ ଅର୍ଥନୈତିକ ବିକାଶରେ ଏହା ବିଶେଷ ଭାବେ ସହାୟକ ହେବ । ଦାବିପତ୍ରରେ ସମ୍ବଲପୁର ରେଳ ଡିଭିଜନ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବରପାଲି ଷ୍ଟେସନ ସମ୍ବଲପୁର-ନାନ୍ଦେଡ଼ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ଓ ରାଉରକେଲା-କୋରାପୁଟ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ରହଣି ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବାକୁ ଦାବି କରାଯାଇଛି । ଏହି ଦାବି ଗୁଡିକ ସମ୍ପର୍କରେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବାକୁ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ରେଳମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ଗୋୟାଳଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ।

ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଚିଠି, ବରଗଡ-ନୂଆପଡା ରେଳଲାଇନକୁ ବିଜେପୁର ଦେଇ ନିଆଯାଉ   ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଚିଠି, ବରଗଡ-ନୂଆପଡା ରେଳଲାଇନକୁ ବିଜେପୁର ଦେଇ ନିଆଯାଉ

ପଢନ୍ତୁ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଘୋଷଣା, ବେଜବରୁଆଙ୍କ ଘର ହେବ ସ୍ମୃତିପୀଠ

Related posts

ଭିଏତନାମ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ପରଲୋକ

Krishna Kumar Manoj

ଆଜି ଓଡ଼ିଶା, ଛତିଶଗଡ଼ ଗସ୍ତ କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ

Krishna Kumar Manoj

“ନିଜ ପୂର୍ବ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ବଦଳାଇଛନ୍ତି ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ” ଜାଣନ୍ତୁ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More