20 C
Bhubaneswar
January 17, 2021
EnewsOdia.Com
ଦେଶ ବିଦେଶ ନ୍ୟୁଜ୍ ରାଜନୀତି

ପାକିସ୍ତାନ ପାର୍ଲାମେଂଟରେ ଖୋଲିବ ବିୟୁଟି ପାର୍ଲର

ପାକିସ୍ତାନ ସଂସଦରେ ଖୋଲିବ ବିୟୁଟି ପାର୍ଲର୍ । ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନ ଏବେ ମହିଳା ସାଂସଦଙ୍କ ପାଇଁ ସଂସଦ ଭବନରେ ଖୋଲିବେ ବିୟୁଟି ପାର୍ଲର । କଥାଟା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଡୁଆ ଲାଗୁଥିଲେ ବି ଏହା ଏକଦମ୍ ସତ । ଗୋଟିଏ ପଟେ ପାକିସ୍ତାର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦିନକୁ ଦିନ ଚରମସୀମା ଦେଇ ଗତି କରୁଥିବା ବେଳେ ଏବେ ପାକିସ୍ତାନର ସଂସଦ ପରିସର ପାଇଁ ହୋଇଥିବା ଏଭଳି ଏକ ଘୋଷଣା ସେଠାକାର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଚକିତ କରିଦେଇଛି । ପାକିସ୍ତାନ ସଂସଦ ପରିସରରେ ମହିଳା ସାଂସଦଙ୍କ ପାଇଁ ବିୟୁଟି ପାର୍ଲର ଖୋଲିବାକୁ ଦିଆଯାଇଛି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ । ପାକିସ୍ତାନର ସିନେଟର ଏକ କମିଟି ଜାତୀୟ ରାଜଧାନୀ ଇସଲାମାବାଦର ସର୍ବୋଚ୍ଚ ନାଗରିକ ଏଜେନ୍ସିକୁ ସଂସଦ ପରିସରରେ ଏକ ବିୟୁଟି ପାର୍ଲର ଖୋଲିବାକୁ କହିଛି ।

ଏଠାରେ ଆମେ କହି ରଖୁଛୁ କି, ଇସଲାମବାଦ ସ୍ଥିତ ସଂସଦ ପରିସରରେ ବିୟୁଟି ପାର୍ଲର ଖୋଲିବା ପୂର୍ବରୁ ବି ଅନେକ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ଖୋଲାଯାଇସାରିଛି । ସଂସଦୀୟ ଲଜ ପରିସରରେ ଦୈନନ୍ଦିନ ଜୀବନରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଉଥିବା ଜିନିଷ ପାଇଁ ଏକ ଦୋକାନ ମଧ୍ୟ ନିକଟରେ ଖୋଲାଯାଇଛି ।

ପଢନ୍ତୁ: ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ, ଟିକଟକ ଓ ଟ୍ୱିଟର ବିରୋଧରେ ରୁଜୁ ହେଲା ମାମଲା

Related posts

କୋଣାର୍କ ବୁଲିନପାରି ଫେରିଲେ ପର୍ଯ୍ୟଟକ

Ratnamani Maharana

ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ଫାଶୀ ଖୁଣ୍ଟରେ ଝୁଲିବେ ନିର୍ଭୟା ହତ୍ୟାକାରୀ

Ratnamani Maharana

ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଲେଣି ମଶା

Ratnamani Maharana

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More