• Home
  • ASTRO
  • VASTU
  • ଠିକ ଅଛି ତ ଆପଣଙ୍କ ବେଡରୁମର ବାସ୍ତୁ ? ନଚେତ ବିଗିଡି ପରେ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ
VASTU

ଠିକ ଅଛି ତ ଆପଣଙ୍କ ବେଡରୁମର ବାସ୍ତୁ ? ନଚେତ ବିଗିଡି ପରେ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ

ଘର ତିଆରି କଲା ବେଳେ ବାସ୍ତୁ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ରଖିଲେ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହୁଏ । ବାସ୍ତୁ ଦୋଷ ରହିଥିଲେ ଘରେ ସର୍ବଦା ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ସମସ୍ୟା ଆସିଥାଏ । ଅନ୍ୟ ସବୁ ରୁମ ଅପେକ୍ଷା ବେଡରୁମର ବାସ୍ତୁ କଥା ଟିକେ ଅଲଗା । ଘରର ଶୋଇବା ଘର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନକୁ ମଧୁର କରିଥାଏ।  ଯଦି ଶୋଇବା ଘରର ବାସ୍ତୁ ଦୋଷ ଥାଏ ପତିପତ୍ନୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହି ନ ଥାଏ। ଛୋଟ ଛୋଟ କଥାରୁ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ହୋଇଥାଏ। କୁହାଯାଏ ଏସବୁ ବାସ୍ତୁ ଦୋଷର ପ୍ରଭାବ। ଯଦି ଆପଣ ଏମିତି କିଛି ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସାମ୍ନା କରୁଛନ୍ତି, ତା’ହେଲେ ନିଜ ଶୋଇବା ଘରର ବାସ୍ତୁ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ଓ ନିରାକରଣ ପାଇଁ ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତୁ।

  • ଶୋଇବା ଘରର ବେଡ୍‌କୁ ମଝିରେ ନ ପକାଇ କୌଣସି ଏକ ସାଇଟ୍‌ରେ ପକାଇବା ଉଚିତ୍। ଏହା ଦ୍ୱାରା ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହୋଇଥାଏ।
  • ଶୋଇବା ଘରେ ବୈଦ୍ୟୁତିକ ଜିନିଷ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏହା ଦ୍ୱାରା ପତିପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଅଶାନ୍ତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ। ବୈଦ୍ୟୁତିକ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକୁ ଅନ୍ୟ ଘରେ ରଖନ୍ତୁ।
  • ଶୋଇବା ଘରେ ସବୁବେଳେ ଭଲକଥା କଥା ହୁଅନ୍ତୁ। ଏହା ସହ ପତିପତ୍ନୀ ଉଭୟଙ୍କର ପ୍ରଂଶସା କରନ୍ତୁ। ଫଳରେ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହୋଇଥାଏ।
  • ଶୋଇବା ଘରେ ସୂର୍ଯ୍ୟକିରଣ ପଡ଼ିବା ଉଚିତ୍‌। ଫଳରେ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ।
  • ଶୋଇବା ଘର କାନ୍ଥରେ ପ୍ରେମର ପ୍ରତୀକ ଫଟୋ ଲଗାନ୍ତୁ। ଆପଣ ରାଧାକୃଷ୍ଣଙ୍କ ଫଟୋ ଲଗାଇ ପାରିବେ। କିନ୍ତୁ ଭଗବାନ ରୂପରେ ନୁହେଁ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଫଟୋ ଲଗାନ୍ତୁ। ଏହା ସହ ତାଜମହଲ ଫଟୋ ଲଗାଇ ପାରିବେ।
  • ଶୋଇବା ଘରର ବେଡ୍‌ ବାଡା ଧାତୁରେ ତିଆରି ହୋଇଥାଏ। ବେଡ୍‌ ବାଡ଼ା କାଠର ହେବା ଉଚିତ୍।

ବେଡରୁମର ବାସ୍ତୁ  ଠିକ ଅଛି ତ ଆପଣଙ୍କ ବେଡରୁମର ବାସ୍ତୁ ? ନଚେତ ବିଗିଡି ପରେ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ

ପଢନ୍ତୁ, କଦଳୀ ପତ୍ରରେ ଖାଇବା ଦ୍ଵାରା ଅନେକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମିଳିଥାଏ ମୁକ୍ତି

Related posts

କେମିତି ଜାଣିବା କେଉଁ ସମୟ ଆମମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସମୟ ହୋଇଥାଏ ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି କଥା

Krishna Kumar Manoj

ପ୍ରତିଦିନ ହନୁମାନ ଚାଳିଶା ପଢିଲେ,ମିଳିବ ଅନେକ ଫାଇଦା! ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ହନୁମାନ ଚାଳିଶା ପାଠ କରିବାର ବିଧି ଓ ଫାଇଦା ସମ୍ପର୍କରେ

Krishna Kumar Manoj

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ପୂଜା କରିବା ସମୟରେ କେଉଁ ସବୁ କଥା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More