VASTU

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଘରେ ମହୁ ରଖିଲେ କଣ ଲାଭ ହୁଏ ଜାଣନ୍ତୁ?

ଘରେ ମହୁ ରଖିବା ବସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଉପଯୋଗୀ ଅଟେ।ଏ କଥା ସମସ୍ତେ ଜଣନ୍ତି ଯେ , ମହୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଉପକାରୀ । ବସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ରବିତଙ୍କ ମତ ଅନୁଯାୟୀ ମହୁ କେବଳ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ ତାହା ନୁହେଁ,  ଘରେ ମହୁ ରଖିଲେ ଏହାର ପ୍ରଭାବରେ ଘରୁ ନକାରତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଦୂର ହୋଇଥାଏ।

ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ ଘରେ ମହୁ ରଖିଲେ କଣ ଲାଭ ହୁଏ

– ଶନିଙ୍କ କୋପ ଦୃଷ୍ଟି ପଡି ନ ଥାଏ: ଜନ୍ମ କୁଣ୍ଡଳିରେ ଶନି ରାଶିଗତ ନୀଚରେ ଥିଲେ ଅଶୁଭ ଗ୍ରହ ପ୍ରଭାବରେ ଶନି ମହାଦଶା, ଅନ୍ତଃଦଶା ଓ ନକାରତ୍ମକ ଫଳ ଦେଇଥାଏ । ଜ୍ୟୋତିଷାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଘରେ ମହୁ ରଖିଲେ ଶନି ଦେବ ଖୁସି ହୁଅନ୍ତି । ଏହି ଘରେ ଓ ପରିବାର ଉପରେ ଶନିଙ୍କ କୋପ ଦୃଷ୍ଟି ପଡି ନ ଥାଏ ବରଂ ଶନିଦେବଙ୍କ ଅନୁକମ୍ପା ସବୁବେଳେ ରହିଥାଏ ।

honey

-ଘର ଖର୍ଚ୍ଚ କମ୍‌ ହୁଏ: ଯଦି ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ ରହୁନି ଏବଂ ଅଯଥା ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି ସେଥିପାଇଁ ଆପଣ ଟେନସନରେ ରହୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏସବୁ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଘରେ ମହୁ ରଖିନ୍ତୁ । ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ବାଜେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇନଥାଏ । ମହୁରେ ସକାରତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଥାଏ ଯାହା ଘରର ନକାରତ୍ମକ ଶକ୍ତିକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦିଏ । ଯାହା ଫଳରେ ଅପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକସ୍ଥିତି ଠିକ ହେବା ସହ ଶରୀର ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଏହାର ସକାରତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ ।

ପଢନ୍ତୁ ; ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ଫାଟି ମା’, ଝିଅ ମୃତ ଏବଂ ବାପା ଗୁରୁତର

Related posts

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରୁ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି କିପରି ଦୂର କରିବେ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ଟିପ୍ସ

ENO Beuro

ଗୃହରେ କଣ ରଖିଲେ ଆର୍ଥିକଅଭାବ ଦେଖାଯାଇନଥାଏ! ଜାଣନ୍ତୁ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ

ENO Beuro

ସୁନ୍ଦର ଚେହେରା ଦେଖି ବିବାହ କରିବା ଭଲ ନୁହେଁ : ଚାଣକ୍ୟ ନୀତି

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More