LIFESTYLE

ଗ୍ରୀନ ଟି ପିଇବା ଦ୍ଵାରା କି ଉପକାରିତା ମିଳେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ଗ୍ରୀନ ଟି ର ଉପକାରିତା

ଚା’ ପିଇବାକୁ କାହାକୁ ବା ଭଲ ନ ଲାଗେ। ଦୈନନ୍ଦିନ ଜୀବନ ଚା’ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ ବୋଲି କହିଲେ ଭୁଲ ମଧ୍ୟ ହେବ ନାହିଁ। ଆଜିକାଲି ଏହା ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ସ୍ଵାଦରେ ଉପଲବ୍ଧ। କେବଳ ଯେ ସ୍ବାଦ ତାହା ନୁହେଁ ବରଂ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟଗତ କାରଣକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଏହା ବେଶ ଉପାଦେୟ । କେହି କେହି ଅଦା ଚା’ ପିଇବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ତ କେହି ମସଲା ଚା ପିଇବା କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ।ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଗ୍ରୀନ ଟି ବିଷୟରେ । ଏହା ଦେହ ପାଇଁ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ। ଏହାକୁ ପିଇବା ଦ୍ୱାରା କି ଲାଭ ମିଳିବ ଜାଣନ୍ତୁ।

ପ୍ରତି ଦିନ ଗ୍ରୀନ ଟି ପିଇବା ଦ୍ଵାରା ଆମ କୁ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳି ଥାଏ ଓ ଏହା ଆମ ଦେହ ପାଇଁ ବହୁତ ଉପକାରୀ । ଓଜନ କମେଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ । ଗ୍ରୀନ ଟି କୁ ସକାଳେ ଓ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ପିଇ ପାରିବେ ।

ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଗ୍ରୀନ ଟି ବହୁତ ଉପକାରୀ । କାରଣ ଏହା ଏହା ମାସିକ ଋତୁସ୍ରାବ ସମୟରେ ହେଉଥିବା ବ୍ୟଥାରୁ ଆରାମ ଦେଇଥାଏ।

ହଜମ ପାଇଁ  ଅନ୍ତନଳୀ ସୁସ୍ଥ ରଖିବା ପାଇଁ ଏହି ଚା’ ପିଅନ୍ତୁ। ଏହାଦ୍ୱାରା ହଜମ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଠିକ୍‌ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ।

ଗ୍ରୀନ ଟି ପିଇବା ଦ୍ଵାରା କି ଉପକାରିତା ମିଳେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା green tee

ପଢନ୍ତୁ ;

ପୁରୁଷଙ୍କ ତୁଳନାରେ ମହିଳା ମାନେ ଅଧିକ ସୁସ୍ଥ

Related posts

ଡେଙ୍ଗୁ ଓ ମ୍ୟାଲେରିଆ ବିରୋଧରେ ଲଢ଼ିବାକୁ ଶକ୍ତି ଦେଇଥାଏ ଅମୃତଭଣ୍ଡା ପତ୍ରର ଜୁସ୍! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାର ଉପକାରିତା ସମ୍ପର୍କରେ

Krishna Kumar Manoj

ଖରାଦିନେ ମେକଅପକୁ ନେଇ ସମସ୍ୟାରେ ପଡ଼ୁଛନ୍ତି କି ? ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ ଖରାଦିନେ ମେକଅପ କିପରି ନେବେ

Krishna Kumar Manoj

ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି? ତେବେ ଧ୍ୟାନରେ ରଖନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ କଥା!

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More