• Home
  • News
  • ବହୁ ବାଦ ବିବାଦ ପରେ ଓଡ଼ିଶା ସୀମାରୁ ହଟିଲା ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ହୋର୍ଡିଂ
News

ବହୁ ବାଦ ବିବାଦ ପରେ ଓଡ଼ିଶା ସୀମାରୁ ହଟିଲା ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ହୋର୍ଡିଂ

ଓଡ଼ିଶା ସୀମାରୁ ହଟିଲା ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ହୋର୍ଡିଂ

ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜଳେଶ୍ୱରରେ ଥିବା ଓଡ଼ିଶା-ପଶ୍ଚିବବଙ୍ଗ ସୀମାରେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ସରକାର ନିଜର ଫଳକ ଲଗାଇ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ବିବାଦ ବିରୋଧରେ ଆଜି କାର୍ୟ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି । ଓଡ଼ିଶା ସୀମାରେ ଲଗାଯାଇବା ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ସରକାରୀ ଫଳକକୁ ଓଡ଼ିଶା ପ୍ରଶାସନ ହଟାଇଛି । ଫଳରେ ସେଠାରେ ଉତ୍ତେଜନା ମୂଳକ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଏବେ ୪ ପ୍ଲାଟୁନ୍‌ ଫୋର୍ସ ମୁତୟନ କରାଯାଇଛି।

sign ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ବହୁ ବାଦ ବିବାଦ ପରେ ଓଡ଼ିଶା ସୀମାରୁ ହଟିଲା ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ହୋର୍ଡିଂ sign

ଉଲେଖଯୋଗ୍ୟ,ଓଡ଼ିଶା ସୀମାର ପ୍ରାୟ ୨୦ ଫୁଟ ଭିତରକୁ ପଶି ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ସରକାର ନିଜ ଫଳକ ଲଗାଇଥିଲେ । ଯାହାକୁ ନେଇ ଭୋଗରାଇ ବ୍ଲକର ସାହାବାଜିପୁର ଓ ଉଦୟପୁର ଗ୍ରାମବାସୀ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ତପôର ହୋଇଥଲା।

୭ ଦିନ ଭିତରେ ହୋର୍ଡିଂ ହଟାଇବାକୁ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗଙ୍କୁ ନିଦେ୍ର୍ଧଶ ଦିଆଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଆନଯିବାରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଉକ୍ତ ହୋର୍ଡିଂକୁ ହଟାଯାଇଛି । ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ବାଲେଶ୍ୱର ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ ଓ ଅନ୍ୟ ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

ପଢନ୍ତୁ; ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣା:ଦୂତି ପାଇବେ ଦେଢ କୋଟି

Related posts

ମାର୍କ ଜୁକରବର୍ଗଙ୍କ ବଡ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି

Krishna Kumar Manoj

ପିଏନବି ଘୋଟାଲା : ୧୧,୪୦୦ କୋଟିର ଚୂନା ଲଗାଇଲେ ବିଶିଷ୍ଟ ହୀରା ବ୍ୟବସାୟୀ

Krishna Kumar Manoj

ପାଟଣାଗଡ ପାର୍ସଲ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ପଛରେ ଅଧ୍ୟାପକ!

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More