LIFESTYLE

ଝିଅମାନେ ପୁଅମାନଙ୍କୁ କେଉଁ ୫ ଟି ଗୁଣ ଲୁଚାଇ ଥାଆନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ

ଝିଅମାନଙ୍କର ଏମିତି ଅନେକ ଗୁଣ ଅଛି ଯାହା ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ନ ଥିବେ । ଏମିତିରେ ବି ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଏମିତି ଅନେକ ଗୁଣ ଥାଏ, ଯାହାକୁ ସେମାନେ ଲୁଚାଇ ଥାଆନ୍ତି । ଏହି ଗୁଣ ଦ୍ୱାରା ପୁଅମାନେ ତାଙ୍କ ଆଡ଼କୁ ଆକର୍ଷିତ ହେଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଝିଅମାନେ ସହଜରେ ସେହି ଗୁଣକୁ କାହା ସାମ୍ନାରେ ଦେଖାନ୍ତି ନାହିଁ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ୫ ଟି ଗୁଣକୁ ଝିଅ ମାନେ ଲୁଚାନ୍ତି ।

ଝିଅମାନଙ୍କ ଏହି ୫ ଟି ଗୁଣ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ

ପୁଅମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଝିଅମାନେ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଥାଆନ୍ତି । ସବୁ ଝିଅଙ୍କ ମନରେ ରୋମାନ୍ସ କରିବାର ଇଛା ଥାଏ । କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଏ ବିଷୟରେ କାହା ସହ ଆଲୋଚନା ନ କରିବା ସହ କାହା ସାମ୍ନାରେ ଏ ଗୁଣକୁ ପରି ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତି ନାହିଁ ।

ଝିଅମାନେ ପାର୍ଟିକୁ ଜୀବକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ସେମାନେ ସାଙ୍ଗ ସାଥିଙ୍କ ସହ ବୁଲିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । କିନ୍ତ ପରିବାର ତରଫରୁ ଏ ସବୁ କରିବା ପାଇଁ ମନା କରାଯାଉଥିବାରୁ, ସେମାନେ ଏପରି କରିବା ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ବୋଲି ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହି ଥାଆନ୍ତି ।

ସବୁ ଝିଅଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଛୋଟ ଛୁଆମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲପାଇବା ରହିଥାଏ । କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଏହା କାହାକୁ ଦେଖାନ୍ତି ନାହିଁ । ତାଙ୍କର ଛୁଆମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭଲ ପାଇବା ଦେଖି କେହି ତାଙ୍କୁ ଆଣ୍ଟି ଯେମିତି ନ କହୁ ସେଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଏପରି କରିଥାଆନ୍ତି ।

ଝିଅମାନେ ନିଜର ପ୍ରଶଂସା ଶୁଣିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ନିଜର କେହି ତାରିଫ କରନ୍ତୁ ସେମାନେ ଚାହାନ୍ତି । ସେମାନେ ନିଜର ପ୍ରଶଂସା ଶୁଣିବା ସହ ଅନ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଚାହିଁ ଥାଆନ୍ତି ।

ପଇସା ବଞ୍ଚାଇବାର ଗୁଣ ସବୁ ଝିଅଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥାଏ । ନିଜ ପକେଟରୁ କମ ପଇସା ଖର୍ଚ୍ଚ କରୁଥିବା ବେଳେ ପ୍ରେମିକ ବା ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାରେ ଝିଅମାନେ ଜମା ବି କୁଣ୍ଠାବୋଧ କରନ୍ତି ନାହିଁ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ବଡି ବିଲଡିଂ ବନେଇବା ପାଇଁ ଏହି ଖାଦ୍ୟ ଖାଆନ୍ତୁ

Related posts

ଦୈନଦିନ ରୋଷେଇ ଘରେ ବ୍ୟବହୃତ ହଳଦୀର ଉପକାରୀ ଗୁଣ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ

ENO Beuro

ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ? ପଇଡ଼ ପାଣି ପିଇବା ଦ୍ୱାରା କ’ଣ ଉପକାର ମିଳିଥାଏ,ଯଦି ଜାଣିନାହାନ୍ତି ?ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ସମ୍ପର୍କ ରେ

ENO Beuro

ହୃଦ୍‌ଜନିତ ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂରକରିବାକୁ ଭୋଜନରେ ସାମିଲ କରନ୍ତୁ ଏହିସବୁ ଖାଦ୍ୟ

ENO Beuro

Leave a Comment