ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୃତ !

ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମନୀଷା ରାୟଙ୍କର ପରଲୋକ

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବଳିଆ ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମନୀଷା ରାୟଙ୍କର ପରଲୋକ ହୋଇଯାଇଛି । ଚିତଉନି ଗ୍ରାମର ଏହି ନାୟିକା ମନୀଷା ରାୟ ଏକ ମୋଟର୍‌ ସାଇକେଲ୍‌ରେ ତାଙ୍କ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଏକ୍‌ କାର୍‌ ତାଙ୍କ ମୋଟର୍‌ ବାଇକ୍‌ରେ ପିଟି ଦେଇଥିଲା। ଅଭିନେତ୍ରୀ ମନୀଷାଙ୍କର ସେହି ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ପରଲୋକ ହୋଇଥିଲା ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ମନୀଷା ଶୁକ୍ରବାର ଏକ ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟକୁ ଯିବା ସମୟରେ ଏହି ଅଘଟଣ ଘଟିଥିଲା । ମୃତୁ ବେଳକୁ ତାଙ୍କୁ ୪୫ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା । ସେ ନିଜର ସହଯୋଗୀ ସଞ୍ଜୀବ ମିଶ୍ରଙ୍କ ବାଇକ୍‌ ପଛରେ ବସି ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଯାଉଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ଏକ କାର୍‌ ଆସି ସେ ବସିଥିବା ବାଇକ୍‌କୁ ପିଟି ଦେଇଥିଲେ । ଗାଡ଼ି ପିଟି ଦେବା ପରେ କାର୍‌ ଚାଳକ ଜଣକ ସେହି ସ୍ଥାନ ଛାଡ଼ି କେଉଁଆଡ଼େ ପଳାଇ ଯାଇଛନ୍ତି।

ମନୀଷାଙ୍କର ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ବାଇକ୍‌ ଚଳାଇଥିବା ସଞ୍ଜୀବ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇଛନ୍ତି । ସେ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି । ମନୀଷା ଉଜ୍ୱଲା ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ନିର୍ମିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘କୋହବର୍‌’ରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ମନୀଷାଙ୍କ ମୃତ ଶରୀରକୁ ପୁଲିସ୍‌ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଚଳନ୍ତା ଏକ୍ସପ୍ରେସ ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ନିଆଁ !

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବଳିଆ ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମନୀଷା ରାୟଙ୍କର ପରଲୋକ ହୋଇଯାଇଛି - 4.5

90%

 ଚିତଉନି ଗ୍ରାମର ଏହି ନାୟିକା ମନୀଷା ରାୟ ଏକ ମୋଟର୍‌ ସାଇକେଲ୍‌ରେ ତାଙ୍କ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଏକ୍‌ କାର୍‌ ତାଙ୍କ ମୋଟର୍‌ ବାଇକ୍‌ରେ ପିଟି ଦେଇଥିଲା - 4.6

92%
4.6/5

Excellent!

ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୃତ !

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବଳିଆ ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମନୀଷା ରାୟଙ୍କର ପରଲୋକ ହୋଇଯାଇଛି । ଚିତଉନି ଗ୍ରାମର ଏହି ନାୟିକା ମନୀଷା ରାୟ ଏକ ମୋଟର୍‌ ସାଇକେଲ୍‌ରେ ତାଙ୍କ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଏକ୍‌ କାର୍‌ ତାଙ୍କ ମୋଟର୍‌ ବାଇକ୍‌ରେ ପିଟି ଦେଇଥିଲା। ଅଭିନେତ୍ରୀ ମନୀଷାଙ୍କର ସେହି ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ପରଲୋକ ହୋଇଥିଲା ।

No Votes Yet

You're not rated yet