News

୩ରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ଅହମ୍ମଦାବାଦ ସିଧାସଳଖ ବିମାନସେବା

indigo

ବିମାନ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର। ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୩ରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ଅହମ୍ମଦାବାଦକୁ ବିମାନସେବା ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ ଏହି ବିମାନସେବା ମିଳିବ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ୧୧ଟା ୫୦ ମିନିଟରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ବିମାନ ଉଡ଼ାଣ କରିବ ଏବଂ ଅପରାହ୍ଣ ୨ଟା୧୦ରେ ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ପହଞ୍ଚିବ। ସେହିପରି ଅହମ୍ମଦାବାଦରୁ ସକାଳ ୮ଟା୫୫ ମିନିଟରୁ ବିମାନ ଉଡ଼ାଣ କରିବ ଏବଂ ଦିନ ୧୧ଟା୨୦ ମିନିଟରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପହଞ୍ଚିବ।

indigo

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଏୟାରପୋର୍ଟ ଅଥରିଟି ଅଫ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂଆ ଓ୍ବିଣ୍ଟର ସିଡ୍ୟୁଲ୍‌ ପ୍ଲାନ୍‌ ଅନୁଯାୟୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ମୋଟ ୬୮ଟି ବିମାନ ଉଡ଼ାଣ କରିବ। ଏବେ ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିମାନବନ୍ଦରରୁ ପ୍ରତିଦିନ ୪୨ଟି ବିମାନ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନକୁ ଉଡ଼ାଣ କରୁଥିବା ବେଳେ ନୂଆ ଯୋଜନାରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ କୋଏମ୍ବାଟୁରକୁ ବିମାନସେବା ଆରମ୍ଭ ହେବ। ପ୍ରତିଦିନ କୋଲ୍‌କାତାକୁ ୧୭, ନୂଆଦିଲ୍ଲୀକୁ ୧୨ ଓ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁକୁ ୧୫ଟି ବିମାନ ସହ ମୁମ୍ବାଇ, ହାଇଦ୍ରାବାଦ୍‌ ଓ ଚେନ୍ନାଇକୁ ୫ଟି ଲେଖାଏ, ଅହମ୍ମଦାବାଦ ଓ ରାୟପୁରକୁ ୨ଟି ଏବଂ ଭାଇଜାଗ୍‌, କୋଏମ୍ବାଟୁର, ଝାରସୁଗୁଡ଼ା, ରାଉରକେଲା ଓ କୁଆଲାଲମ୍ପୁରକୁ ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏ ବିମାନ ଚାଲିବ।

ପଢନ୍ତୁ;ହୀରାକୁଦର ବନ୍ଦ ହେଲା ୫ଟି ଗେଟ

Related posts

ନୂଆ ବର୍ଷରେ ନୂଆ ଅବଢା ଦର, ଆରମ୍ଭ ହେବ ଅନଲାଇନ ଟିକେଟ ଦର୍ଶନ ବ୍ୟବସ୍ଥା

ENO Beuro

ରେଳ ଦୁର୍ଘଟଣାକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ରେଳମନ୍ତ୍ରୀ ପୀୟୁଷ ଗୋୟଲ ଙ୍କ ନିସ୍ପତି, ୧ ଲକ୍ଷ କର୍ମଚାରୀ ନିଯୁକ୍ତି ହେବେ

ENO Beuro

ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ : କଟକ ଧର୍ମାନୁଷ୍ଠାନ ସମ୍ପର୍କିତ ଉଚ୍ଛେଦ ମାମଲାର ଆଜି ଶୁଣାଣି

ENO Beuro

Leave a Comment