News

ରାଜଧାନୀରେ ରଙ୍ଗ ବେରଙ୍ଗୀ ଫ୍ୟାନସୀ ଶୀତ ପୋଷାକ ର ଭରପୁର ସମ୍ଭାର

ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ଶୀତର ଲହରୀ ଜରିରହିଛି । ସେହିପରି ରାଜଧାନୀରେ ମଧ୍ୟ ଶୀତଋତୁ ଏବେ ରାଜ କରୁଛି । ଏଣୁ ଶୀତକାଳୀନ ବସ୍ତ୍ରକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହ ବଢିଯାଇଛି । ରାଜଧାନୀ ରାଜରାସ୍ତା କଡରେ ରଙ୍ଗ ବେରଙ୍ଗୀ ଫ୍ୟାନସୀ ଶୀତ ପୋଷାକ ର ଭରପୁର ସମ୍ଭାର ଖୁବ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଲାଗୁଛି । ଫୁଟପାଥ୍ ଠାରୁ ନାମୀ ବ୍ୟବସାୟୀକ ସଂସ୍ଥା ଯାଏଁ ସବୁଠି ଶୀତ ପୋଷାକର ଆସରା ଦେଖିହେଲାଣି । ଶୀତର ଅବଧି ଓ ତୀବ୍ରତାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଳିକି ସୁଇଟର, କ୍ୟାପ୍, ଗ୍ଲୋଭସ, ସାଲ୍, ଜାକେଟ, ମଫଲର, ସକ୍ସ , ବ୍ଲାଙ୍କେଟ ଆଣି ଦେଇଛନ୍ତି । ଲେଦର ଜ୍ୟାକେଟ ସାଙ୍ଗକୁ ଉଲେନ ସୁଇଟର ହ୍ୟାପ୍ ଜାକେଟ୍, ଗଳାବନ୍ଧା ଜାକେଟ ଓ ଫ୍ୟାନସୀ ସାଲ୍ ଆଦିର ଚାହିଦା ରାଜଧାନୀରେ ରହିଛି ବୋଲି ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ କହନ୍ତି ।

ହରିୟାଣା, ପଞ୍ଜାବ, ନେପାଳର ବିକ୍ରେତାମାନଙ୍କ ସହ  ଚନ୍ଦ୍ରଗିରି ଅଂଚଳର ତୀବ୍ଦତୀୟ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଓଡ଼ିଶାର ଶୀତବସ୍ତ୍ର ବେପାରୀମାନେ ପସରା ମେଲାଇଛନ୍ତି । ଶୀତ ବଢିବା ସହ ଅଧିକ କାରବାର ହେବାର ଆଶା ରଖିଛନ୍ତି ସେମାନେ ।

ରାଜଧାନୀରେ ରଙ୍ଗ ବେରଙ୍ଗୀ ଫ୍ୟାନସୀ ଶୀତ ପୋଷାକ ର ଭରପୁର ସମ୍ଭାର

ପଢନ୍ତୁ,   ସାରା ଓଡିଶାରେ ଶୀତର ଲହରୀ : ରାତି ସହିତ ଦିନରେ ମଧ୍ୟ ଖସୁଛି ପାରଦ

Related posts

ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ: ଖାତକୁ ବସ୍ ଖସି ୪୮ ମୃତ

ENO Beuro

ସାମଗ୍ରୀ ଏବଂ ସେବା ଟିକସ (ଜିଏସ୍‌ଟି) କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଧରଣର ପରିବର୍ତନ

ENO Beuro

ଏବେ ମାତ୍ର ୩ ଦିନରେ ମିଳିବ ତତ୍କାଳ ପାସପୋର୍ଟ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More