News

ରାଜଧାନୀରେ ରଙ୍ଗ ବେରଙ୍ଗୀ ଫ୍ୟାନସୀ ଶୀତ ପୋଷାକ ର ଭରପୁର ସମ୍ଭାର

ରାଜଧାନୀରେ ରଙ୍ଗ ବେରଙ୍ଗୀ ଫ୍ୟାନସୀ ଶୀତ ପୋଷାକ ର ଭରପୁର ସମ୍ଭାର

ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ଶୀତର ଲହରୀ ଜରିରହିଛି । ସେହିପରି ରାଜଧାନୀରେ ମଧ୍ୟ ଶୀତଋତୁ ଏବେ ରାଜ କରୁଛି । ଏଣୁ ଶୀତକାଳୀନ ବସ୍ତ୍ରକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହ ବଢିଯାଇଛି । ରାଜଧାନୀ ରାଜରାସ୍ତା କଡରେ ରଙ୍ଗ ବେରଙ୍ଗୀ ଫ୍ୟାନସୀ ଶୀତ ପୋଷାକ ର ଭରପୁର ସମ୍ଭାର ଖୁବ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଲାଗୁଛି । ଫୁଟପାଥ୍ ଠାରୁ ନାମୀ ବ୍ୟବସାୟୀକ ସଂସ୍ଥା ଯାଏଁ ସବୁଠି ଶୀତ ପୋଷାକର ଆସରା ଦେଖିହେଲାଣି । ଶୀତର ଅବଧି ଓ ତୀବ୍ରତାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଳିକି ସୁଇଟର, କ୍ୟାପ୍, ଗ୍ଲୋଭସ, ସାଲ୍, ଜାକେଟ, ମଫଲର, ସକ୍ସ , ବ୍ଲାଙ୍କେଟ ଆଣି ଦେଇଛନ୍ତି । ଲେଦର ଜ୍ୟାକେଟ ସାଙ୍ଗକୁ ଉଲେନ ସୁଇଟର ହ୍ୟାପ୍ ଜାକେଟ୍, ଗଳାବନ୍ଧା ଜାକେଟ ଓ ଫ୍ୟାନସୀ ସାଲ୍ ଆଦିର ଚାହିଦା ରାଜଧାନୀରେ ରହିଛି ବୋଲି ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ କହନ୍ତି ।

ହରିୟାଣା, ପଞ୍ଜାବ, ନେପାଳର ବିକ୍ରେତାମାନଙ୍କ ସହ  ଚନ୍ଦ୍ରଗିରି ଅଂଚଳର ତୀବ୍ଦତୀୟ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଓଡ଼ିଶାର ଶୀତବସ୍ତ୍ର ବେପାରୀମାନେ ପସରା ମେଲାଇଛନ୍ତି । ଶୀତ ବଢିବା ସହ ଅଧିକ କାରବାର ହେବାର ଆଶା ରଖିଛନ୍ତି ସେମାନେ ।

ରାଜଧାନୀରେ ରଙ୍ଗ ବେରଙ୍ଗୀ ଫ୍ୟାନସୀ ଶୀତ ପୋଷାକ ର ଭରପୁର ସମ୍ଭାର

ପଢନ୍ତୁ,   ସାରା ଓଡିଶାରେ ଶୀତର ଲହରୀ : ରାତି ସହିତ ଦିନରେ ମଧ୍ୟ ଖସୁଛି ପାରଦ

Related posts

ଶ୍ରୀ ମଦନ ଲାଲ ଖୁରାନାଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶୋକ

ENO Beuro

ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭବନରେ ପଦ୍ମ ପୁରସ୍କାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ:୨ ଓଡିଆଙ୍କୁ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ

ENO Beuro

ଆଜି ରାତିରୁ ବନ୍ଦ ହେବ ଜେଟ ଏୟାରୱେଜ୍

Ratnamani Moharana

1 comment

Leave a Comment