News

ହିନ୍ଦୁ ପୁଅକୁ ପ୍ରେମ କରିବାରୁ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ମାରିଲେ ବାପା ମା’

ବିହାର ନଓ୍ବାଦା ଜିଲ୍ଲାରେ ଜଣେ ମୁସଲମାନ ଝିଅ ହିନ୍ଦୁ ପୁଅକୁ ପ୍ରେମ କରିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା। ସେହି ୧୮ ବର୍ଷୀୟ ଝିଅକୁ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ବେତ୍ରାଘାତ କରିଛନ୍ତି। ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତର ଆଦେଶ କ୍ରମେ ଝିଅଟି ପ୍ରତି ଏ ଭଳି ଦଣ୍ଡ ବିଧାନ କରାଯାଇଥିଲା।

bihar

ବାପାମା ଝିଅଟିକୁ ଏକ ଗଛରେ ୫ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅତି ଅମାନୁଷିକ ଭାବେ ବାନ୍ଧି ଦେଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଏସମ୍ପର୍କରେ ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଝିଅଟିକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ପରବର୍ତ୍ତି ସମୟରେ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ ନ କରିବା ପାଇଁ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛି।

ସୂଚନାଅନୁସାରେ, ଝିଅଟି କିଛିଦିନ ତଳେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ ଘରୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ଉଭୟେ ପୁଅଘରେ ଥିବା ଖବର ପାଇ ଝିଅର ପରିବାର ଲୋକେ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ଝିଅକୁ ଫେରାଇ ଆଣିଥିଲେ। ପରେ ପଞ୍ଚାୟତ ବସାଇ ଝିଅଟିକୁ ଏହିପରି ଦଣ୍ଡ ବିଧାନ କରାଯାଇଥିବା ସେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ;ସେଓ ଖାଇସାରିବା ପରେ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ? ନଚେତ ହୋଇପାରେ ସମସ୍ୟା

Related posts

ଉଦ୍ୟମ ଫଳବତୀ ହୋଇଛି, ଆଜିଠାରୁ ରାଜଧାନୀରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ବାଲିଯାତ୍ରା ର ସଜବାଜ

ENO Beuro

ମେକ ଇନ ଓଡିଶା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ

ENO Beuro

ଶ୍ରୀ ଜଗର୍ନ୍ନାଥ ଧାମ ରେ କଡା ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା, ୧୦୦ ମିଟର ପରିସୀମା ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ଦୋକାନ ରହିବନି

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More