News

ସମସ୍ତ ଋଣ ଫେରାଇବେ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟା, ଟୁଇଟ୍‌ ଜରିଆରେ ଜଣାଇଲେ

bijay

ଫେରାର ମଦ ବ୍ୟବସାୟୀ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟା ସମସ୍ତ ଋଣ ଶୁଝିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ଟୁଇଟ୍‌ ଜରିଆରେ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଅପରାଧୀ ନୁହଁନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଭାରତରେ ଅପରାଧୀ ମାନୁଛନ୍ତି । ରାଜନେତା ଓ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସବୁବେଳେ ଯୋର୍‌ ଦେଇ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ପିଏସ୍‌ୟୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ର ଟଙ୍କା ନେଇ ପଳାଇଥିବାରୁ ଖିଲାପକାରୀ ପାଲଟି ଯାଇଛି। ଏ ସବୁ ମିଛ । କର୍ଣ୍ଣାଟକ ହାଇକୋର୍ଟରେ ମୁଁ ଦେଇଥିବା ସାମଗ୍ରିକ ବୁଝାମଣା ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ କାହିଁକି ମୋ ପ୍ରତି ସମ ପ୍ରକାରରେ ଉତ୍ତମ ଆଚରଣ କରା ନ ଯିବ? ଦୁଃଖର ବିଷୟ।

bijay

ସୂଚନାଅନୁସାରେ,ବର୍ତମାନ ଲଣ୍ଡନରେ ରହୁଥିବା ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ଭାରତ ପ୍ରତ୍ୟାପଣ ପାଇଁ ୱେଷ୍ଟମିଂଷ୍ଟର କୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଣୀ ଚାଲିଛି । ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ୯ହଜାର କୋଟି ଟଙ୍କାର ଋଣ ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି ।

ଋଣ ପରିଶୋଧ ନ କରୁଥିବାରୁ ଋଣ ଦେଇଥିବା ରାଷ୍ଟ୍ରାୟତ ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ ଷ୍ଟେଟ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ସହ ଅନ୍ୟ କେତେକ ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ ଉଦ୍ୟମ କରିବା ସମୟରେ ମାଲ୍ୟା ମାର୍ଚ ୨୦୧୬ରେ ଭାରତରୁ ଖସି ପଳାଇଥିଲେ।

ପଢନ୍ତୁ;  କାରରେ ଉଠାଇନେଇ ଗଣବଳତ୍କାର,ଜଣକୁ ଅଟକ ରଖି ପୁଲିସର ତନାଘନ

Related posts

ଝାରସୁଗୁଡା ବିମାନ ବନ୍ଦରରୁ ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ରେ ଉଡିବ ସ୍ପାଇସ୍‌ ଜେଟ୍‌

ENO Beuro

ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବନି ଅପେରା ପାର୍ଟି

ENO Beuro

ନୱାଜ ସରିଫଙ୍କୁ ୧୦ ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌

ENO Beuro

Leave a Comment