EnewsOdia.Com

ଦୁଲୁକୁଛି ବିଜେପୁର ପ୍ରଚାର ମଇଦାନ, ଆଜି ସରିବ ପ୍ରଚାର

 ବିଜେପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ  ପାଇଁ ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପ୍ରଚାର ସରିବ। ଏଥିଲାଗି ତିନି ପ୍ରମୁଖ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ବିଜେଡି, ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ଭୋଟରଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପ୍ରାଣପଣେ ଲାଗି ପଡ଼ିଛନ୍ତି। ତିନି ପ୍ରମୁଖ ଦଳ ବିଜେଡି, ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଜୋରସୋରରେ ପ୍ରଚାର ଚାଲିଛି । ବିଶେଷ କରି ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ପ୍ରଚାର ସମୟରେ ପରସ୍ପରକୁ କଡା ଟକ୍କର ଦେଉଛନ୍ତି । ଦୁଇ ଦଳର ହେବିୱେଟ୍ ନେତା  ସେଠାରେ ଡେରା ପକାଇଥିଲେ ।

ବିଜେପୁର ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନତମାମ ତିନି ପ୍ରମୁଖ ଦଳର ପ୍ରଚାରରେ କଂପିଛି। ପ୍ରଚାର ଅଭିଯାନ ଶେଷ ହେବାକୁ ମାତ୍ର ୨୪ ଘଣ୍ଟା ସମୟ ଥିବା ବେଳେ ତିନି ଦଳ ନିଜ ମୁଣ୍ଡିଆଳମାନଙ୍କୁ ନେଇ ପ୍ରଚାର ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଥିଲେ। ଗୁରୁବାର ବିଜେପୁର ଏବଂ ବରପାଲି ବ୍ଲକ୍‌ରେ ରୋଡ୍‌ ସୋ ତଥା ପ୍ରଚାର ସାରିଥିବା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ   ଶୁକ୍ରବାର ଗାଇସିଲାଟ୍‌ ବ୍ଲକ୍‌କୁ ଫୋକସ୍‌ କରିଥିଲେ। ୧୬ଟି ପଞ୍ଚାୟତକୁ ରୋଡ୍‌ ସୋ ମାଧ୍ୟମରେ ଛୁଇଁଥିଲେ।

ସେହିପରି ବିଜେପିର କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ସ୍ତରର ଷ୍ଟାର୍‌ ପ୍ରଚାରକ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇନଥିବାରୁ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ  ଦ୍ବିତୀୟ ଦଫା ପ୍ରଚାର ଦାୟିତ୍ବ ମୁଣ୍ଡାଇଥିଲେ। କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ପ୍ରଧାନ ବିଜେପୁର ଏବଂ ବରପାଲି ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଥିଲେ। ସେ ବିଜେପୁର ଏନ୍‌ଏସି, ବରପାଲି ବ୍ଲକ୍‌ ବନ୍ଧପାଲି ପଞ୍ଚାୟତ, ଗୋପେଇପାଲି ପଞ୍ଚାୟତ ଏବଂ ବରପାଲି ଏନ୍‌ଏସି ଅଂଚଳରେ ରୋଡ୍‌ ସୋ କରିଛନ୍ତି। ପିସିସିର ତୁଙ୍ଗ ନେତାମାନେ ସଭାପତି ନିରଂଜନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ତତ୍ବାବଧାନରେ ବିଜେପୁର ଏବଂ ବରପାଲି ଅଂଚଳରେ ଜୋର୍‌ଦାର୍‌ ପ୍ରଚାର କରିଛନ୍ତି। ସଂଧ୍ୟାରେ ଦଳ ଗାଇସିଲାଟ୍‌ରେ ପ୍ରଚାର କରିଛି।

ପଢନ୍ତୁ: ଶିବସେନାରେ ଯୋଗଦେଲେ ସଲ୍‌ମାନ୍‌ଙ୍କ ବଡିଗାର୍ଡ ଶେରା

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

୬ ଲେନ୍‌ ବିଶିଷ୍ଟ ହେବ କୋଣାର୍କ-ଚନ୍ଦ୍ରଭାଗା ରାସ୍ତା

Ratnamani Maharana

ପାକିସ୍ତାନକୁ ହରାଇବା ପାଇଁ ଭାରତକୁ ୧୦ ଦିନରୁ ଅଧିକ ଲାଗିବ ନାହିଁ

Ratnamani Maharana

ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ୩୭୦ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଦେଲେ ମୋଦି

Ratnamani Maharana

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନବୀସ

Ratnamani Maharana

ଅସଦୁଦ୍ଦିନ ଓୱେସୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ରାଷ୍ଟ୍ରଦ୍ରୋହ ମକଦ୍ଦମା ରୁଜ୍ଜୁ ଦାବି

Ratnamani Maharana

ଶିବସେନାରେ ଯୋଗଦେଲେ ସଲ୍‌ମାନ୍‌ଙ୍କ ବଡିଗାର୍ଡ ଶେରା

Ratnamani Maharana