ଘରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ସ୍ଵାଦିଷ୍ଟ ‘କଡ଼ାଇ ଚିକେନ୍’

ENO Beuro
ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ ବଏଲ୍ ଚିକେନ୍,କଟା ସିମଲା ଲଙ୍କା, ଟମାଟୋ, ଦହି, ଗୋଲମରିଚ ଗୁଣ୍ଡ, ଧନିଆ ଗୁଣ୍ଡ,ବଟର, କଞ୍ଚା ଲଙ୍କା, ଭଜା ଜିରା ଗୁଣ୍ଡ,ଅଦା-ରସୁଣ ବଟା, ଲଙ୍କା ଗୁଣ୍ଡ,କଟା ଅଦା, ସ୍ଵାଦ ଅନୁସାରେ ଲୁଣ। ପ୍ରସ୍ତୁତ

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଏୟାର ଶୋ ପାର୍କିଙ୍ଗ୍‌ସ୍ଥଳରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ,ଜଳିଗଲା ୧୦୦ରୁ ଅଧିକ କାର

ENO Beuro
ଏରୋ ଇଣ୍ଡିଆ ଶୋ’ରେ  ବଡ଼ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ଶୋ’ରେ ପୁଣିଥରେ ଅଘଟଣ ଘଟିଛି। ପାକିଂସ୍ଥଳରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ  ଘଟି ପାଖାପାଖି ୧୦୦ କାର ଜଳିଯାଇଛି ।ଶନିବାର ଏରୋ ଇଣ୍ଡିଆ ଶୋ’ ପାଇଁ

ଆସାମରେ ବିଷାକ୍ତ ମଦପିଇ ୫୩ ମୃତ 

ENO Beuro
ବଢୁଛି ଆସାମ ମଦ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ଆସାମର ଗୋଲାଘାଟ ଜିଲ୍ଲାରେ ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ୫୩ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୭ ଜଣ ମହିଳା ଅଛନ୍ତି। ସମସ୍ତେ ସାଲମରା ଚା ବଗିଚାରେ

ପ୍ରଥମ ମହିଳା ଦିନିକିଆ: ଭାରତ ୬୬ ରନରେ ଜିତିଲା

ENO Beuro
ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ୬୬ ରନ୍‌ରେ ହରାଇଲା ଭାରତ ଭାରତ ଓ ଇଂଲଣ୍ଡ ମହିଳା ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଦିନିକିଆରେ ଘରୋଇ ଭାରତ ୬୬ ରନରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଛି। ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ଭାରତୀୟ ମହିଳା ଦଳ

ପୁଲୱାମା ସହିଦ ଦୁଇ ଓଡିଆଙ୍କୁ ସହାୟତା ଦେଲେ ଓଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ଅର୍ଦ୍ଧେନ୍ଦୁ

ENO Beuro
ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରର ପୁଲୱାମାରେ ସହିଦ ହୋଇଥିବା ଦୁଇ ଓଡିଆ ଯବାନ ପ୍ରସନ୍ନ ସାହୁ ଓ ମନୋଜ ବେହେରାଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଦେଲେ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ତରକା ଅର୍ଦ୍ଧେନ୍ଦୁ। ପ୍ରତ୍ୟକ ସହିଦଙ୍କ ଗାଁରେ ପହ୍ନଚି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ

ତାତିରେ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଲା ରାଜଧାନୀ,ଟପିଲା ୩୯ ଡିଗ୍ରୀ

ENO Beuro
ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପାରଦ ଉପରମୁହାଁ ହୋଇଛି। ସକାଳ ୧୦ଟାରୁ ଏମିତି ତାତି ଯେ ଦେହ ଜଳିଗଲା ପରି ଲାଗୁଛି। ରାସ୍ତାଘାଟ ବି ଶୂନଶାନ। ୩୫ଡିଗ୍ରୀ ଉପରେ ୧୩ ସହର ଶୁକ୍ରବାର ଭୁବନେଶ୍ୱର ଓ ମାଲକାନଗିରିରେ

ଦୁଇ ଜୈଶ୍‌ ଆତଙ୍କୀ ଗିରଫ,ଦୁଇ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଲା ୟୁପି ଏଟିଏସ

ENO Beuro
ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ଆତଙ୍କବାଦ ନିରୋଧ ସ୍କାଡ(ଏଟିଏସ) ଗୁଇନ୍ଦା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ସାହାରନପୁର ଜିଲ୍ଲାରୁ ଦୁଇଜଣ ଜୈଶ୍‌-ଇ-ମହମ୍ମଦ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସେମାନେ ହେଲେ ସାହନୱାଜ ତେଲି ଓ ଆକିବ ଅହମ୍ମଦ ମଲିକ। ସାହନୱାଜ ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରର କୁଲଗାମ

କ୍ୟାବିନେଟ ଦେଲା ‘ଖୁସି’,୧୭ ଲକ୍ଷ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ମାଗଣା ନାପକିନ୍

ENO Beuro
ବିଭିନ୍ନ ଡାକ୍ତରଖାନା ତଥା ମେଡିକାଲ କଲେଜରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ସ୍କିମରେ ଆଡହକ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଥିବା ୮୧୦୦ ନିୟମିତ ହେବେ। ଏ ବାବଦରେ ସରକାର ବର୍ଷକୁ ୧୭୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଆର୍ଥିକ ବୋଝ ମୁଣ୍ଡାଇବେ। ରାଜ୍ୟ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର

ENO Beuro
ମାଟ୍ରିକ ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର ଲିକ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷାର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ହିଁ ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଜୟପୁର ବନ୍ଧୁଗାଁ ବ୍ଲକର ସରକାରୀ ସ୍କୁଲରେ ପରୀକ୍ଷା ବେଳେ ଲିକ୍ ହୋଇଛି ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର। ରିପୋର୍ଟ

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସିଓଲ ଶାନ୍ତି ପୁରସ୍କାର

ENO Beuro
୧୪ତମ ସିଓଲ ଶାନ୍ତି ପୁରସ୍କାର ଗ୍ରହଣ କଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଦୁଇଦିନିଆ ଦକ୍ଷିଣ କୋରିଆ ଗସ୍ତରେ ଯାଇଛନ୍ତି। ସେଠାରେ ସେ ସିଓଲ ଶାନ୍ତି ପୁରସ୍କାର ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି । ଦକ୍ଷିଣ କୋରିଆ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More