Movie News

ତିନୋଟି ଭାଷାରେ ରିଲିଜ ହେବ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ’ଯେତେ ଗୋରି ସେତେ ଷ୍ଟୋରି’

Ratnamani Moharana
ଓଲିଉଡ ଚକଲେଟ ବୟ ଅଭିନେତା ସବ୍ୟସାଚୀ ମିଶ୍ରଙ୍କ ତିନୋଟି ଭାଷାରେ ଆସୁଛି ଗୋଟିଏ ସିନେମା। ଫିଲ୍ମ ଫାଷ୍ଟ ଲୁକକୁ  ଫେସବୁକ ଓ ଇଂଷ୍ଟାରେ  ସେଆର କରିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମଟିର ନା ଓଡିଆରେ ରହିଛି ‘ଯେତେ ଗୋରି
POLITICALS

୬ ଜଣ ପୋଲିଂ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କଲେ ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲାପାଳ

Ratnamani Moharana
ଗତକାଲି ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ମତଦାନ ଶେଷ ହୋଇଛି । ମତଦାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା  ଯୋଗୁଁ ୬ଜଣ ପୋଲିଂ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି । ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲାପାଳ  ସେମାନଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିଛନ୍ତି। ବୁଥ୍
News

ପାକିସ୍ତାନକୁ ଝଟ୍‌କା ଦେଲା ଭାରତ: ପାକିସ୍ତାନକୁ ସୀମା ପାର ବାଣିଜ୍ୟ କାରବାର ବନ୍ଦ

Ratnamani Moharana
ଏକ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ ନିଷ୍ପତି କ୍ରମେ ଭାରତ ସରକାର ଆଜିଠାରୁ ଏଲୋସି  ଦେଇ ଜମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର ଏବଂ ପାକ ଅଧିକୃତ କାଶ୍ମୀର ମଧ୍ୟରେ ଚଲାଯାଉଥିବା ବାଣିଜ୍ୟ କାରବାର  ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାର ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। ସୀମାପାର ବାଣିଜ୍ୟ
News

ବିଏସପି ବଦଳରେ ବିଜେପିକୁ ଭୋଟ ଦେବାରୁ ନିଜ ଆଙ୍ଗୁଠି କାଟିଦେଲେ ସମର୍ଥକ

Ratnamani Moharana
ଗତକାଲି ଦେଶବ୍ୟାପୀ ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ  ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଦଳିତ ଭୋଟର ପୱନ କୁମାର  ଅତି ଆଗ୍ରହର ସହ ଭୋଟ୍‌ ଦେବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ବିଏସ୍‌ପିର ଜଣେ ଦୃଢ ସମର୍ଥକ ହୋଇଥିବାରୁ ସେ ବିଏସ୍‌ପି-ଆର୍‌ଏଲ୍‌ଡି 
News

ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ପାକିସ୍ତାନ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ଅସଦ ଉମର

Ratnamani Moharana
ଆଜି ପାକିସ୍ତାନ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ  ଅସଦ ଉମର ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା  ଦେଇଛନ୍ତି। ପାକିସ୍ତାନର ଅର୍ଥବ୍ୟସ୍ଥା ଠିକ ନଥିବା ବେଳେ ଏପରି ନିଜ ପଦବୀରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେବାନେଇ ଚର୍ଚା ହେଉଛି।  ତେବେ ଇସ୍ତଫାକୁ ନେଇ ଅସଦ
SPORTS

ଏଥର ଭାରତ ନୁହେଁ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିଶ୍ୱକପ୍ ପାଇଁ ଟାଇଟଲ୍ ଦାବିଦାର ହେବ: ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ

Ratnamani Moharana
ମେ ୩୦ରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ବିଶ୍ଵକପ। ହାତରେ ମାତ୍ର ଦିନ କେଇଟା। ବିଶ୍ଵକପ  ପାଇଁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିସାରିଲାଣି ଭାରତ। ବିଶ୍ଵକପ ଟାଇଟେଲ ପାଇଁ ଭାରତ ଦାବିଦାର ବୋଲି ସାଧାରଣରେ ଚର୍ଚା ହେଉଛି। ଏହି 
News

ନିର୍ବାଚନୀ ସଭାରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲେ ଜନସାଧାରଣ

Ratnamani Moharana
ସାଧାରଣ ସଭାରେ ମାଡ ଖାଇଲେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପଟେଲ ହାର୍ଦ୍ଧିକ ପଟେଲ  ଗୁଜରାଟର ଜାମନଗର ଲୋକସଭା ଆସନରୁ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ନିର୍ବାଚନୀ ସଭାରେ ଭାଷଣ ଦେଉଥିବାବେଳେ ଅପ୍ରୀତିକର ପରିସ୍ଥିତିର ସମମ୍ନା କରିଥିଲେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ। କାଲି ଗୁଜରାଟର
POLITICALS

ନିର୍ବାଚନ ଫ୍ଲାଇଂ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ସମ୍ବିତ ପାତ୍ରଙ୍କ ନାଁରେ ରୁଜୁ କଲା ମାମଲା

Ratnamani Moharana
ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ’ କହିବା ଆମ ସଂସ୍କାର: ସମ୍ବିତ ପାତ୍ର ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ଅଡୁଆରେ ଫସିଯାଉଛନ୍ତି ପୁରୀର ଲୋକସଭା ପାର୍ଥୀ  ସଂବିତ ପାତ୍ର। ପୁଣି ଠାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ତାଙ୍କ ନାଁରେ। ଧର୍ମୀୟ ଭାବନାକୁ
LIFESTYLE

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଖାଦ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିବାର ସଠିକ୍ ଉପାୟ

Ratnamani Moharana
ଖାଦ୍ୟ ମନୁଷ୍ୟ ପାଇଁ ଏକ ଅନିର୍ବାଜ୍ୟ ବସ୍ତୁ  ଅଟେ। ମନୁଷ୍ୟ ଖାଦ୍ୟ ବିନା ବଞ୍ଚିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ। ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଖାଦ୍ୟ ଖାଇଥାଉ ତେବେ କେତେକେ ଖାଦ୍ୟକୁ ଆମେ ରୋଷେଇ  କରି
POLITICALS

ଆଜି ପୁରୀରେ ପ୍ରଚାର କରିବେ ବିଜେଡି ସୁପ୍ରିମୋ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ

Ratnamani Moharana
ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେଡି ସୁପ୍ରିମୋ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ମରାଥନ୍ ପ୍ରଚାର ପ୍ରଥମ ଓ ଦ୍ଵିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ  ପରେ ଏବେ ଅପେକ୍ଷା ତୃତୀୟ ଓ ଚତୁର୍ଥ  ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନକୁ। ତେବେ ନିର୍ବାଚନ