Entertainment

“ବୋବାଲ ଟୋକା”ର ଅଡିଓ ରିଲିଜ୍ ହେଲା

“ବୋବାଲ ଟୋକା”ର ଅଡିଓ ରିଲିଜ୍

ବହୁ ପ୍ରତିକ୍ଷିତ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ବୋବାଲ ଟୋକାର ଅଡିଓ ଭୁବନେଶ୍ଵର ସ୍ଥିତ ଏକ ତରକା ହୋଟେଲରେ ଉନ୍ମୋଚିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଚନ୍ଦନ ଫିଲ୍ମସ ଓ ଏସ୍ ପିକଚର୍ସର ମିଳିତ ସହଯୋଗରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ରୋମାଣ୍ଟିକ ଚଳଚିତ୍ରଟି ସୁଟିଙ୍ଗ ଭୁବନେଶ୍ଵର, ବିଶାଖାପାଟଣା , କୋରାପୁଟର ସୁନ୍ଦର ପରିବେଶ ମଧ୍ୟରେ ଚଳଚିତ୍ରଟି ସୁଟିଙ୍ଗ ହୋଇଛି ବୋଲି ଚଳଚିତ୍ରର ପ୍ରଯୋଜକ ପ୍ରକାଶ ଶ୍ରୀଚନ୍ଦନ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ପିପୁଲସ୍ ଡାଇରେକ୍ଟର ସୁଧାକର ବସନ୍ତଙ୍କ ବଳିଷ୍ଟ ନିର୍ଦେଶନା  ଚଳଚିତ୍ରଟିକୁ ସରସ ସୁନ୍ଦର କରି ପାରିଛି।

ସଂଗୀତ ନିର୍ଦେଶକ ଗୌରୀ ଶଙ୍କରଙ୍କ ନିର୍ଦେଶନାରେ କଣ୍ଠ ଦାନ କରିଛନ୍ତି ଗୌତମ ଗିରି , ଶ୍ଵେତାମି ତାରିକ ଅଜିଜ୍ , ସତ୍ୟଜିତ ,ଆଶୁତୋଷ ,ଅନ୍ତରା ଚକ୍ରବର୍ତୀ ,ସଶାଙ୍କ ଶେଖର । ଗୀତ ରଚନା ମନୋଜ ମହାନ୍ତି କରିଥିବା ବେଳେ ସଂଳାପ ରଚନା କରିଛନ୍ତି ସୈନିକ ସ୍ଵାଇଁ। ଚନ୍ଦନ ଫିଲ୍ମସ୍ ର ଏହା ହେଉଛି ଦ୍ଵିତୀୟ ଚଳଚିତ୍ର।

ଆଜି ଏହି  କାର୍ଯକ୍ରମରେ ଚଳଚିତ୍ରର ମୁଖ୍ୟ ନାୟକ ପ୍ରତିପ ଦତ୍ତଙ୍କ ସହିତ ପିଣ୍ଟୁ ନନ୍ଦ, ପ୍ରତିଭା ପଣ୍ଡା , ଅଭିନେତ୍ରୀ ତପସ୍ୟା ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଶେଷରେ ଶୀର୍ଷକ ଗୀତରେ ସମସ୍ତ କଳାକାର ନୃତ୍ୟ ପରିବେଷଣ କରିଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚିତ୍ରଟି ଜୁନ ମାସରେ ପରଦାକୁ ଆସିବ ବୋଲି ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା ତରଫରୁ ପ୍ରକାଶ କରଯାଇଥିଲା।

ପଢନ୍ତୁ;  ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରକୃତିଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ!

 

Related posts

ରଜନୀକାନ୍ତ ଓ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବ୍ୟୟ ବହୁଳ ଫିଲ୍ମ ୨.୦ର ଟିଜର୍‌ ଲିକ୍‌

ENO Beuro

ଫ୍ରାଇଡେରେ ପରଦାକୁ ଆସିଲା ‘ଶକ୍ତି- ଦ ଲାୟନ ହାର୍ଟ’

ENO Beuro

Srikant Mishra’s 2 Oriya Albums has released world wide on Akshaya Mohanty’s Birthday

Jitendra

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More