• Home
  • News
  • ଝାରସୁଗୁଡ଼ାରେ ବୋଇଂ-୭୩୭ ବିମାନର ଅବତରଣ
News

ଝାରସୁଗୁଡ଼ାରେ ବୋଇଂ-୭୩୭ ବିମାନର ଅବତରଣ

ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ଏୟାରପୋର୍ଟ ଆସନ୍ତା ୨୨ ତାରିଖ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହେବ । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଏହାକୁ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିବାର କାଯ୍ୟର୍କ୍ରମ ରହିଛି। କାଯ୍ୟର୍କ୍ରମରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଦେବେ। ଏଥିରେ ବହୁ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ବେସାମରିକ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ବିଭାଗର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ମଂଗଳବାର ପ୍ରଥମ କରି ବାୟୁସେନାର ଏକ ବିମାନ ‘ବୋଇଂ- ୭୩୭ର ଅବତରଣ କରିଥିଲା।

boing ଅବତରଣ ଝାରସୁଗୁଡ଼ାରେ ବୋଇଂ-୭୩୭ ବିମାନର ଅବତରଣ boing

ପ୍ରଥମ କରି ବିମାନ ଦିଲ୍ଲୀ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧି ବିମାନ ବନ୍ଦରରୁ ସିଧାସଳଖ ଆସି ଏଠାରେ ଅବତରଣ କରିଥିଲା । ପାଖାପାଖି ଅଧଘଣ୍ଟା ରହିବା ପରେ ପୁଣି ଦିଲ୍ଲୀ ଅଭିମୁଖେ ଉଡାଣ ଭରିଥିଲା । ବୋଇଂରେ ଦୁଇ ଜଣ ପାଇଲଟ ସମେତ ଜଣେ ବିମାନ ବୈଷୟିକ ଅଧିକାରୀ ଆସି ଏୟାରପୋର୍ଟର ଅନୁଧ୍ୟାନ କରିଥିଲେ । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଗସ୍ତ ପୂର୍ବରୁ ବାରମ୍ବାର ଉଡାଣ ଓ ଅବତରଣ କରିବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି।

ପଢନ୍ତୁ;ଆଶା ଓ ଅଙ୍ଗନବାଡି କର୍ମୀଙ୍କ ପାରିଶ୍ରମିକ ବୃଦ୍ଧି ଘୋଷଣା କଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ

Related posts

ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ଚିତ୍ରକଳା ମହୋତ୍ସବ ସ୍ଥାନୀୟ ଜନତା ମଇଦାନରେ ନଭେମ୍ବର ୨୬ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ

Krishna Kumar Manoj

ଭାରତ ବନ୍ଦ ସତ୍ତ୍ବେ ବଢିଲା ପେଟ୍ରୋଲ ଓ ଡିଜେଲର ଦର

Krishna Kumar Manoj

ଏମଆରଆଇ ମେସିନରେ ଫସିବାରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଦୁଃଖଦ ମୃତ୍ୟୁ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More