ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଅସୁସ୍ଥ !

ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଅସୁସ୍ଥ

ବଲିଉଡର ବିଗତ ଦିନର ନାୟକ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ କିଛିଦିନ ହେବ ଅସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି । ବେଶ କିଛି ସମୟ ହେବ ଲାଇମ୍‌ ଲାଇଟ୍‌ରେ ନ ଥିବା ଏହି ଅଭିନେତା ପିଠିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରିବାରୁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲୁଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ କିଛିଦିନ ହେବ ଫିଲ୍ମ ଲାଇନରୁ ଦୂରେଇ ରହିଛନ୍ତି ।

କିଛି ମାସ ତଳେ ମିଥୁନ ଲସ୍‌ ଆଞ୍ଜେଲସ୍‌ ଯାଇ ଚିକିତ୍ସା କରି ସୁସ୍ଥ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କ ବାସଭବନ ଉଟିରେ ବିଶ୍ରାମ କରୁଥିଲେ । ଏମିତିକି ଖୁବ୍‌ କମ୍‌ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ପୁଣି ତାଙ୍କର ପ୍ରଫେଶନାଲ ଓ୍ବାର୍କ ଆରମ୍ଭ କରିବାର ଥିଲା । ହେଲେ ପୁଣିଥରେ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବାରୁ ଏବେ ସେ ଦିଲ୍ଲୀ ଯାଇ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ତେବେ ରାମ ଗୋପାଳ ବର୍ମାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଅଭିନୟ କରିବେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍ସ୍ ରେ ଆଡମିଟ ହେଲେ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ପପୁ ପମ୍‌ପମ୍‌ !

ବଲିଉଡର ବିଗତ ଦିନର ନାୟକ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ କିଛିଦିନ ହେବ ଅସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି - 91%

91%

ବେଶ କିଛି ସମୟ ହେବ ଲାଇମ୍‌ ଲାଇଟ୍‌ରେ ନ ଥିବା ଏହି ଅଭିନେତା ପିଠିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରିବାରୁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲୁଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି - 91%

91%
91%

Excellent!

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଅସୁସ୍ଥ !

ବଲିଉଡର ବିଗତ ଦିନର ନାୟକ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ କିଛିଦିନ ହେବ ଅସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି । ବେଶ କିଛି ସମୟ ହେବ ଲାଇମ୍‌ ଲାଇଟ୍‌ରେ ନ ଥିବା ଏହି ଅଭିନେତା ପିଠିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରିବାରୁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲୁଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ କିଛିଦିନ ହେବ ଫିଲ୍ମ ଲାଇନରୁ ଦୂରେଇ ରହିଛନ୍ତି ।

No Votes Yet

You're not rated yet