ବିବାହ ପାଇଁ ଝିଅ ଖୋଜୁଛନ୍ତି ସଲମାନ୍ ଖାନ,ଜାଣନ୍ତୁ ଭାଇଜାନଙ୍କୁ କେମିତିକା ଝିଅ ପସନ୍ଦ !

ପୁଣି ଥରେ ସଲମାନଙ୍କ ବିଭାହକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା

ସଲମାନ୍ ଖାନଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ସବୁ ବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଲାଗି ରହିଥିାଏ । ପୁଣି ଥରେ ସଲମାନଙ୍କ କିଛି କଥା ତାଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଚାଲିଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି । ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଅପକମିଂ ଫିଲ୍ମ ରେସ୍-୩ର ଟ୍ରେଲର ଇଂଟରନେଟରେ ଧମାଲ ମଚାଇଛି । ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ଏକ ରୋମାଂଚକର କଥା ହେଉଛି ସଲମାନଙ୍କୁ ବିବାହ ପାଇଁ କିଭଳି ଝିଅ ଦରକାର ଏହି ଫିଲ୍ମରେ କହୁଥିବାର ନଜର ଆସିବେ ।

ଫିଲ୍ମ ରେସ୍-୩ରେ ଏମିତି ଏକ ସିନ୍ ରହିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଦବଙ୍ଗ ବୟ ସଲମାନ୍ ନିଜ ଲାଇଫ ପାର୍ଟନର କେମିତି ହେବା ଦରକାର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର ଗୋଟିଏ ସିନ୍‌ରେ ଯେଉଁଥିରେ ସଲମାନ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କୁ କହୁଛନ୍ତି, ”ଅପନା ହାତ ଦେନା… ଘବରାଓ ମତ୍, ଶାଦି କେ ଲିଏ ନେହିଁ ମାଙ୍ଗ ରହା ହୁଁ ” । ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବିବାହ କେବେ ଓ କାହା ସହ ହେବ ଏହା ଜାଣିବାକୁ ସମସ୍ତେ ଚାହଁନ୍ତି ।

‘ଜୁମ’ ୱେବସାଇଟ ର ଏକ ରିପୋର୍ଟରୁ ଜଣା ପଡିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଫିଲ୍ମ ‘ରେସ-୩’ରେ ଏକ ସିନ୍ ଅଛି ଯେଉଁଥିରେ ସଲମାନ୍ ଖାନ ନିଜ ମନର ମଣିଷ କେମିତି ହେବା ଦରକାର ସେ ସର୍ମ୍ପକରେ କହିଛନ୍ତି । ସୂଚନାନୁଯାୟୀ ଭାଇଜାନ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହିବେ, ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ହେଲେ ଝିଅମାଡ଼ଙ୍କ ପାଖରେ କଣ ସବୁ ଗୁଣ ଥିବା ଦରକାର ।  ଏହିଭଳି ସିନେମାରେ ଏଭଳି କିଛି ଦୃଶ୍ୟ ରହିଛି ଯାହା ନିଶ୍ଚୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିବେ । ତେବେ ଇଦରେ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଥିବା ଏହି ଫିଲ୍ମ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ କେତେ ମାତ୍ରାରେ ଜଲୱା ଦେଖାଉଛି ତାହା କେବଳ ଆଗକୁ ଦେଖିବା ବାକି ରହିଲା ।

ଫିଲ୍ମ ‘ରେସ-୩’ରେ ସଲମାନଙ୍କ ସମେତ ଜ୍ୟାକଲିନ, ବବି ଦେୱାଲ, ଅନିଲ କପୁର, ଡେଜି ଶାହା, ସକିବ ସଲିମ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ପିଲ୍ମଟି ଜୁଲାଇ ୧୫ରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ନୂଆ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର “ପ୍ରେମ ପାଇଁ ମହାଭାରତ”ର ଶୁଭ ମହୁରତ୍

ପୁଣି ଥରେ ସଲମାନଙ୍କ କିଛି କଥା ତାଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଚାଲିଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି - 4.5

90%

ଫିଲ୍ମର ଗୋଟିଏ ସିନ୍‌ରେ ଯେଉଁଥିରେ ସଲମାନ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କୁ କହୁଛନ୍ତି, ”ଅପନା ହାତ ଦେନା… ଘବରାଓ ମତ୍, ଶାଦି କେ ଲିଏ ନେହିଁ ମାଙ୍ଗ ରହା ହୁଁ ” - 4.6

92%
4.6/5

Excellent!

ବିବାହ ପାଇଁ ଝିଅ ଖୋଜୁଛନ୍ତି ସଲମାନ୍ ଖାନ,ଜାଣନ୍ତୁ ଭାଇଜାନଙ୍କୁ କେମିତିକା ଝିଅ ପସନ୍ଦ !

ସଲମାନ୍ ଖାନଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ସବୁ ବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଲାଗି ରହିଥିାଏ । ପୁଣି ଥରେ ସଲମାନଙ୍କ କିଛି କଥା ତାଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଚାଲିଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି । ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଅପକମିଂ ଫିଲ୍ମ ରେସ୍-୩ର ଟ୍ରେଲର ଇଂଟରନେଟରେ ଧମାଲ ମଚାଇଛି । ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ଏକ ରୋମାଂଚକର କଥା ହେଉଛି ସଲମାନଙ୍କୁ ବିବାହ ପାଇଁ କିଭଳି ଝିଅ ଦରକାର ଏହି ଫିଲ୍ମରେ କହୁଥିବାର ନଜର ଆସିବେ ।

No Votes Yet

You're not rated yet