Entertainment

ଅମିରଙ୍କ ଡ୍ରିମ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ‘ମହାଭାରତ’ରେ କୃଷ୍ଣ ଭୂମିକାରେ କିଏ ନଜର ଆସିବେ ଜାଣନ୍ତୁ ?

ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ‘ମହାଭାରତ’ ରେ ଷ୍ଟାରକାଷ୍ଟକୁ ନେଇ  ଚର୍ଚ୍ଚା

ଗତ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ‘ମହାଭାରତ’ର ବଜେଟକୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିଲା । ଏଥିପାଇଁ ୧୦୦୦ କୋଟିର ବଜେଟ୍‌ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କରାଯାଇଛି ।  କିନ୍ତୁ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିବାର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି କି ଅମୀର ଖାଁଙ୍କ ଏହି ଡ୍ରିମ୍ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ କୃଷ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିପାରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମର ଷ୍ଟାରକାଷ୍ଟକୁ ନେଇ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି ବିଦ୍ଧିବଦ୍ଧ ଘୋଷଣା କରାଯାଇନାହିଁ ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଫିଲ୍ମଟି ଦ୍ରୌପଦୀଙ୍କ ହିସାବରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି । ଏଥିରେ ଦ୍ରୌପଦୀ ଚରିତ୍ରରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ନଜର ଆସି ପାରନ୍ତି । ଆଉ ନିଜେ ଆମୀର  କର୍ଣ୍ଣ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିପାରନ୍ତି । ଏବେ ଏହି କଥା ଉପରେ କୌଣସି ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ହୋଇନଥିଲେ ବି ଏହି ସବୁ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ମିଲିଛି ।

ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ଦ୍ରୌପଦୀଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ନେଇ ଗତିଶୀଳ ହୋଇଛି । ସେଥିପାଇଁ ପିଲ୍ମର ଚରିତ୍ରମାନଙ୍କର ଖୁବ୍‌ ଗୁରୁତ୍ୱ ରହିଛି । ପ୍ରଥମରୁ ଆମୀର ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ୭ ରୁ ୮ଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ତିଆରି କରିବାକୁ  ଯୋଜନା କରିଥିଲେ ।  କିନ୍ତୁ ଏବେ ତିନୋଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପୂରା କାହାଣୀକୁ ଦେଖାଇବାକୁ ଚାହାନ୍ତି । ଏହାର ସବୁ ପର୍ଯ୍ୟାୟ  ସୁଟିଂ ସରିବା ପରେ ଫିଲ୍ମକୁ ରିଲିଜ୍‌ କରାଯିବାର ଯୋଜନା ରହିଛି ।

ଏହାର ସୁଟିଂ କାର୍ଯ୍ୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ନାହିଁ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଅମୀର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବିଜୟ କୃଷ୍ଣ ଆଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଠଗସ୍ ଅଫ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ’ର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୃତ !

Related posts

ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ପରେ ଏବେ ଖୁସି ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ପୁଅ ସହିତ ବଲିଉଡରେ କରିବେ ଡେବ୍ୟୁ

ENO Beuro

Ume productions new upcoming movie “Feel My Dil”

ENO Beuro

ଆର ପାରିରେ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ଜଗତର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ, ପ୍ରଯୋଜିକା ପାର୍ବତୀ ଘୋଷ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment