Entertainment

କେଉଁ କାରଣରୁ ଘର ଛାଡିଲେ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ବରୁଣ ଧଓ୍ଵନ ଜାଣନ୍ତୁ ?

 ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ପାଇଁ ଘର ଛାଡିଲେ ବରୁଣ

ବଲିଉଡ୍‌ର ବିଶିଷ୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଡ଼େଭିଡ଼ ଧଓ୍ଵନଙ୍କ ଅଭିନେତା ପୁଅ ବରୁଣ ଧଓ୍ଵନ ଆଜିକାଲି ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପ୍ରେମକାହାଣୀକୁ ନେଇ ମିଡ଼ିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି । ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନତାଶା ଦଲାଲାଙ୍କ ସହିତ ବରୁଣ ଧଓ୍ଵନଙ୍କୁ ପ୍ରାୟତଃ ସବୁ ଜାଗାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏ ଦୁଇ ଲଭ ବାର୍ଡଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ସୋନାମ କପୁରଙ୍କ ରିସେପ୍ଶନ ପାର୍ଟିରେ ।

ସୂଚନା ଅନଯାୟୀ , ବରୁଣ ଧଓ୍ଵନ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନତାଶା ଦଲାଲଙ୍କ ସହିତ ରହିବା ପାଇଁ ପିତା ଡ଼େଭିଡ଼ ଧଓ୍ଵନଙ୍କ ଘର ଛାଡ଼ି ଏକ ନୂତନ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏ ନେଇ ସେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ , ଯେଉଁଥିରେ ନତାଶା ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବସିଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା ।

ବରୁଣ ଘର ଛାଡ଼ି ନୂତନ ଘର କିଣିବା ପଛରେ ପ୍ରକୃତ କାରଣ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନତାଶା ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି । କାରଣ ନତାଶାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମରୁ ହିଁ ବଡ଼ ପରିବାର ସହିତ ରହିବା ପସନ୍ଦ ନ ଥିଲା । ଏଣୁ ନତାଶାଙ୍କ ସହିତ ରହିବା ପାଇଁ ବରୁଣ ନିଜ ଘର ପାଖରେ ଏକ ନୂତନ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ କିଣିଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ବରୁଣ ଏହାର ଗୃହପ୍ରବେଶର ଏକ ଫଟୋ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ଘରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ନତାଶା ଲିଭ-ଇନ୍‌ରେ ରହୁଥିବାର ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଦୁହେଁ ବହୁ ସମୟରୁ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରୁଥିବା ନେଇ ଜଣାପଡ଼ିଛି। ନିକଟରେ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ବରୁଣ ସର୍ବଦା ନତାଶାଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବେ ରଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଜଣେ ସାଧାରଣ ଝିଅ ବୋଲି କହିଥିଲେ ।

କେଉଁ କାରଣରୁ ଘର ଛାଡିଲେ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ବରୁଣ ଧଓ୍ଵନ ଜାଣନ୍ତୁ ? varun natash

ପଢନ୍ତୁ ;

କେଉଁ କାରଣରୁ କରଣଙ୍କ ସିନେମାକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କଲେ ପ୍ରଭାସ , ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ କ’ଣ ?

Related posts

ଇଏ ହେଉଛନ୍ତି ସୁନ୍ଦରଗଡର ସଲମାନ ଖାନ

ENO Beuro

ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ ହେବ ସିନେମା ‘ରଙ୍ଗିଲା ରାଜା’ !

ENO Beuro

ପଦ୍ମାବତୀ ବଦଳରେ ‘ପଦ୍ମାବତ’,ଏହାର କାରଣ କ’ଣ ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More