• Home
  • Entertainment
  • ବଲିଉଡ ନାୟିକା ବିପାସା ଅସୁସ୍ଥ, ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି !
Entertainment

ବଲିଉଡ ନାୟିକା ବିପାସା ଅସୁସ୍ଥ, ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି !

ନିଃଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବାରୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେଲେ ବିପାଶା

ବଲିଉଡର ହଟ୍‌ ନାୟିକା ବିପାଶା ବସୁ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇ ପଡିଛନ୍ତି । ବିପାଶା ବସୁ କିଛି ଦିନ ହେବ ଶ୍ୱାସ ସମ୍ବଦ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଯୋଗୁଁ ମୁମ୍ବାଇର ହିନ୍ଦୁଜା ହେଲଥ କେୟାର ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଏବେ ଅଣ୍ଡର ଅବଜର୍ଭେସନରେ ରଖାଯାଇଛି । ତେବେ କିଛିଦିନ ହେବ ସେ ଅସୁସ୍ଥ ରହୁଥିବା ଓ ଲଗାତାର ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଥିବା କହିଛନ୍ତି ଜଣେ ସ୍ପଟ୍‌ବୟ ।

ଏଥର କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଅସୁସ୍ଥତା ବଢିଯିବାରୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବାକୁ ପଡିଛି । ବିପାଶ କିଛି ଦିନ ହେବ ହିନ୍ଦୁଜା ହେଲଥ କେୟାରକୁ ଭିଜିଟ କରୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିଲାଯେ ସେ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ । ତେବେ ବାସ୍ତବ କଥା ଏବେ ଜଣାପଡ଼ିଛି । ସେ ଶ୍ୱାସ ସମସ୍ୟାରେ ପିଡ଼ିତ । ହେଲେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିନାହାନ୍ତି ।

ବିପାଶା ପାଖାପାଖି ୩ ବର୍ଷ ହେବ ବଡ଼ ପରଦାଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିଛନ୍ତି। ୨୦୧୫ରେ ସେ ବଲିଉଡରେ ତାଙ୍କର ଶେଷ ଫିଲ୍ମ କରିଥିବା ବେଳେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଉ ବଡ ପରଦାରେ ଦେଖାଯାଇ ନାହାନ୍ତି ।

ବଲିଉଡ ନାୟିକା ବିପାସା ଅସୁସ୍ଥ, ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ! ବଲିଉଡ ନାୟିକା ବିପାସା ଅସୁସ୍ଥ, ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ! bipasa 1

ପଢନ୍ତୁ ;

ଚୀନ୍ ସୀମାରେ ସମ୍ବିତ-ସମ୍ଭାବନା !

Related posts

ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ ହେବ ସିନେମା ‘ରଙ୍ଗିଲା ରାଜା’ !

Krishna Kumar Manoj

ବକ୍ସ ଅଫିସ : ପଦ୍ମାବତ୍‌ ଆୟ ୧୦୦କୋଟି ଟପିଲା

Krishna Kumar Manoj

‘ହାଲୋ ଆର୍‌ସି’ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର !

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More