Bollywood

ଜାଣନ୍ତୁ, କାହା ବିନା ରହିପାରନ୍ତିନି ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ସନ୍ନୀ ଦେୱଲ

ଏକଦା ବଲିଉଡରେ ଚହଳ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ସିନେ ତାରକା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ବଡ ପୁଅ ହେଉଛନ୍ତି ସନ୍ନୀ ଦେୱଲ ।  ସନ୍ନୀଙ୍କ ଜନ୍ମ ୧୯ ଅକ୍ଟୋବର ୧୯୫୬ ରେ ହେଇଥିଲା । ଏହା କହିବା ଆଦୌ ଦରକାର ନାହିଂ ଯେ ସନ୍ନିଙ୍କ ଜୀବନରେ ତାଙ୍କ ପରିବାରର କ’ଣ ମହତ୍ଵ ରହିଛି । ସେ ଏହି କଥାକୁ ବହୁତ ଥର ପ୍ରମାଣିତ କରିଛନ୍ତି । ଯେବେ ବି ପରିବାରରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ପରିସ୍ଥିତି ଆସିଛି ସେ ସବୁବେଳେ ତାକୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ଆଗେଇ ଆସନ୍ତି । କେତେଥର ଏହି କଥା ଦେଖିବାକୁ ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି ।

ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଦ୍ଵିତୀୟ ପତ୍ନୀ ହେମା ମାଳିନୀ ମଧ୍ୟ ଏହି କଥାକୁ ସ୍ଵୀକାର କରିଛନ୍ତି ।

ପରଦା ଉପରେ ନିଜର କୌଶଳ ପ୍ରଦଶନ କରୁଥିବା ଏହି ନାୟକ ଅସଲ ଜୀବନରେ ଏକ ଶାନ୍ତ ସ୍ଵଭାବର ମଣିଷ । ନିଜେ ସନ୍ନି ଏହି କଥାର ଗୁମର ଖୋଲିଛନ୍ତି । ସନ୍ନୀ ଘରର ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବିନା ଏକା ରହିପାରନ୍ତିନି । ଯେ ତାଙ୍କର ସ୍ତ୍ରୀ କିମ୍ବା ପିଲା ନୁହନ୍ତି । ୟେ ତାଙ୍କର ମାତା ପିତା ପ୍ରକାଶ କୌର ଓ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଅଟନ୍ତି । ସନ୍ନୀ ତାଙ୍କ ପିତା ମାତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାନ୍ତି ।

ତାଙ୍କର ଭାଇ  ବବି ଦେୱଲଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବଦା ଚିନ୍ତିତ ରୁହନ୍ତି । ଭାଇର କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ସଜାଗ ଥାନ୍ତି ସନ୍ନି ।  ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଓ  ହେମାଙ୍କ ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କୁ ବି ସନ୍ନୀ ବହୁତ ଅଧିକ ଭଲ ପାନ୍ତି ।

ଜାଣନ୍ତୁ, କାହା ବିନା ରହିପାରନ୍ତିନି ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ସନ୍ନୀ ଦେୱଲ

ପଢନ୍ତୁ, ଆଜିର ରାଶିଫଳ, ଯାଣନ୍ତୁ କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କର ଦିନ

Related posts

Actor R Madhavan Confirmed To Play A Major Part In Movie “Fanney Khan”

ENO Beuro

Rajkummar Rao’s View About His Character In Movie Bareilly Ki Barfi

ENO Beuro

ଏସିଆର ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବିଜନେସ ୱମେନ ଓ ପ୍ରେରଣା ସ୍ରୋତ: ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More