News

ବିଜେବି କଲେଜ ରେ ବୋମାମାଡ, ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା ର କାରଣ ବୋଲି ସୂଚନା

ବିଜେବି କଲେଜ ରେ ବୋମାମାଡ, ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା ର ଏହା କାରଣ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଗତକାଲି ଏହି ବୋମାମାଡ ଘଟଣାରେ କଲେଜ ପରିସର ବ୍ୟଥିତ ଥିବାବେଳେ ଆଜି ସକାଳୁ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାର ପୁନରାବୃତି ଘଟିଛି । କଲେଜରେ ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା ଲାଗି ରହିଥିବାରୁ ଆଜି ସକାଳୁ ଛାତ୍ରୀ ମାନେ ହଷ୍ଟେଲ ଛାଡି ଘରକୁ ଚାଲି ଯିବାର ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

କଲେଜ ଓ ହଷ୍ଟେଲର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଦାବି କରି ଆଜି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ କଲେଜର ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକରେ ତାଲା ପକାଇ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କ ଅଫିସ ଆଗରେ ଧାରଣା ଦେଇଛନ୍ତି । ଶାନ୍ତିଭଙ୍ଗ ଅଶାଙ୍କା କରି କଲେଜରେ ପୁଲିସ ମୂତୟନ କରାଯାଇଛି।

ଆସନ୍ତା ନିର୍ବାଚନକୁ ନେଇ କିଛିଦିନ ହେବ ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଲାଗି ରହିଥିଲା । ଏହାସହ କଲେଜ ପରିସରରେ ଅଣଛାତ୍ରମାନେ ପଶି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଉଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଗତକାଲିଠୁ ସିରିଜ ବୋମାମାଡ ଚାଲିଥିବାରୁ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିଛନ୍ତି ।

ବିଜେବି କଲେଜ ରେ ବୋମାମାଡ, ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା ର କାରଣ ବୋଲି ସୂଚନା

ଓଡିଆ ସିନେମା ବଦମାସ ଟୋକା ଆଜି ପରଦା ଉପରେ

Related posts

ହୀରାକୁଦର ବନ୍ଦ ହେଲା ୫ଟି ଗେଟ

ENO Beuro

ରାଜ୍ୟରେ କାଳବୈଶାଖୀ ପ୍ରଭାବ:ବଜ୍ରପାତରେ ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର

ENO Beuro

ଭାରତର ପ୍ରଥମ ବୁଲେଟ୍ ଟ୍ରେନ୍ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟର ଉଦଘାଟନ, ୨୦୨୩ ସୁଦ୍ଧା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ ହେବାର ଲକ୍ଷ୍ୟ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More