News

ବିଜେବି କଲେଜ ରେ ବୋମାମାଡ, ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା ର କାରଣ ବୋଲି ସୂଚନା

ବିଜେବି କଲେଜ ରେ ବୋମାମାଡ, ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା ର ଏହା କାରଣ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଗତକାଲି ଏହି ବୋମାମାଡ ଘଟଣାରେ କଲେଜ ପରିସର ବ୍ୟଥିତ ଥିବାବେଳେ ଆଜି ସକାଳୁ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାର ପୁନରାବୃତି ଘଟିଛି । କଲେଜରେ ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା ଲାଗି ରହିଥିବାରୁ ଆଜି ସକାଳୁ ଛାତ୍ରୀ ମାନେ ହଷ୍ଟେଲ ଛାଡି ଘରକୁ ଚାଲି ଯିବାର ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

କଲେଜ ଓ ହଷ୍ଟେଲର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଦାବି କରି ଆଜି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ କଲେଜର ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକରେ ତାଲା ପକାଇ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କ ଅଫିସ ଆଗରେ ଧାରଣା ଦେଇଛନ୍ତି । ଶାନ୍ତିଭଙ୍ଗ ଅଶାଙ୍କା କରି କଲେଜରେ ପୁଲିସ ମୂତୟନ କରାଯାଇଛି।

ଆସନ୍ତା ନିର୍ବାଚନକୁ ନେଇ କିଛିଦିନ ହେବ ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଲାଗି ରହିଥିଲା । ଏହାସହ କଲେଜ ପରିସରରେ ଅଣଛାତ୍ରମାନେ ପଶି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଉଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଗତକାଲିଠୁ ସିରିଜ ବୋମାମାଡ ଚାଲିଥିବାରୁ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିଛନ୍ତି ।

ବିଜେବି କଲେଜ ରେ ବୋମାମାଡ, ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା ର କାରଣ ବୋଲି ସୂଚନା   ବିଜେବି କଲେଜ ରେ ବୋମାମାଡ, ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା ର କାରଣ ବୋଲି ସୂଚନା

ଓଡିଆ ସିନେମା ବଦମାସ ଟୋକା ଆଜି ପରଦା ଉପରେ

Related posts

କାଞ୍ଚି କାମକୋଟି ପୀଠର ଶଙ୍କରାଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପରଲୋକ

Krishna Kumar Manoj

ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବନ୍ଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ରୋଟୋମାକ୍‌ କମ୍ପାନୀ

Krishna Kumar Manoj

ଘରେ ଝିଅ ଜନ୍ମ ହେଲେ ମିଳିବ ୧୧ ହଜାର ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର: ଅକ୍ସି ହେଲ୍‌ଥ୍ କେୟାର

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More