• Home
  • News
  • ବିଜେବି କଲେଜ ରେ ବୋମାମାଡ, ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା ର କାରଣ ବୋଲି ସୂଚନା
News

ବିଜେବି କଲେଜ ରେ ବୋମାମାଡ, ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା ର କାରଣ ବୋଲି ସୂଚନା

ବିଜେବି କଲେଜ ରେ ବୋମାମାଡ, ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା ର ଏହା କାରଣ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଗତକାଲି ଏହି ବୋମାମାଡ ଘଟଣାରେ କଲେଜ ପରିସର ବ୍ୟଥିତ ଥିବାବେଳେ ଆଜି ସକାଳୁ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାର ପୁନରାବୃତି ଘଟିଛି । କଲେଜରେ ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା ଲାଗି ରହିଥିବାରୁ ଆଜି ସକାଳୁ ଛାତ୍ରୀ ମାନେ ହଷ୍ଟେଲ ଛାଡି ଘରକୁ ଚାଲି ଯିବାର ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

କଲେଜ ଓ ହଷ୍ଟେଲର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଦାବି କରି ଆଜି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ କଲେଜର ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକରେ ତାଲା ପକାଇ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କ ଅଫିସ ଆଗରେ ଧାରଣା ଦେଇଛନ୍ତି । ଶାନ୍ତିଭଙ୍ଗ ଅଶାଙ୍କା କରି କଲେଜରେ ପୁଲିସ ମୂତୟନ କରାଯାଇଛି।

ଆସନ୍ତା ନିର୍ବାଚନକୁ ନେଇ କିଛିଦିନ ହେବ ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଲାଗି ରହିଥିଲା । ଏହାସହ କଲେଜ ପରିସରରେ ଅଣଛାତ୍ରମାନେ ପଶି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଉଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଗତକାଲିଠୁ ସିରିଜ ବୋମାମାଡ ଚାଲିଥିବାରୁ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିଛନ୍ତି ।

ବିଜେବି କଲେଜ ରେ ବୋମାମାଡ, ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା ର କାରଣ ବୋଲି ସୂଚନା   ବିଜେବି କଲେଜ ରେ ବୋମାମାଡ, ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା ର କାରଣ ବୋଲି ସୂଚନା

ଓଡିଆ ସିନେମା ବଦମାସ ଟୋକା ଆଜି ପରଦା ଉପରେ

Related posts

ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ଆଧାର କାର୍ଡ ଗ୍ରହଣୀୟ ନୁହେଁ : ୟୁଆଇଡିଏଆଇ

Krishna Kumar Manoj

ଦାଭୋସରେ ବିଶ୍ୱ ଆର୍ଥିକ ମଂଚ ଡବ୍ଲ୍ୟୁଇଏଫ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସାମିଲ ହୋଇ ଅଭିଭାଷଣ ରଖିବେ :ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି

Krishna Kumar Manoj

ଇସ୍ରୋ ର ଯୋଜନା – ମାତ୍ର ତିନି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ତିଆରି କରାଯାଇ ପାରିବ ଏକ ରକେଟ୍‌

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More