Entertainment

ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ବୋନି କପୁର କରିପାରନ୍ତି ତୃତୀୟ ବିବାହ , ଏହାକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚା 

ବୋନିଙ୍କ ବିଭାହକୁ ନେଇ ଏବେ ଚର୍ଚା

ବଲିଉଡରେ ବାହାଘର ଓ ଡିଭୋସ ସାଧାରଣ କଥା ହେଲାଣି । ବଲିଉଡର ଦୁନିଆ ରଙ୍ଗୀନ ହେଇଥାଏ ଏଠାରେ ଥିବା କଳାକାରଙ୍କର ଜୀବନୀ । ସେହି କାରଣରୁ  ଆଜିକା ସମୟରେ ଆମେ ଏପରି କିଛି ନୂଆ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥାଏ , ଯାହା ପାଁଇ କି ସର୍ବଦା ବଲିଉଡର କଳାକାର ମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ କୁ ନେଇ ଚର୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି ।

ବିବାହ କରିବା ଓ ଏଥିରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବା ତ ଏହା ବଲିଉଡରେ ଏକ ସାଧାରଣ କଥା । ଏହାର ଉଦାହରଣ ଆପଣ ଦେଖିପାରୁଥିବେ ହ୍ରତିକ ରୋଶନ ଓ ସୁଯେନ ଏବଂ ଅରବାଜ ଖାନ ଓ ମଲାଇକାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହେଇଥିବା ଛାଡପତ୍ର ମାମଲାକୁ ନେଇ ।

ଅନ୍ୟପଟେ ବଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ବଲିଉଡ ଜଗତରୁ  ଚିରଦିନ ପାଁଇ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଦୁରେଇ ଯାଇଛନ୍ତି ।  ଶ୍ରୀଦେବୀ ସର୍ବଦା ନିଜର ସୁନ୍ଦରତା ଓ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ ପାଇଁ  ଲୋକଗହଣ ରେ ବେଶ ପରିଚିତ ଥିଲେ ।

ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମିଛ ଖବର ଭାଇରାଲ ହବାରେ ଲାଗିଛି । ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି କି  ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ବୋନି କପୁର ତୃତୀୟ ବିଭାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏ ଖବର ମିଛ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ  ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା କି  ବୋନି କପୁର ତୃତୀୟ ବିଭାହ କରିବେ କିନ୍ତୁ ଏ କଥା ମିଛ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି । ଏ କଥାରେ କୌଣସି ସତ୍ୟତା ନାହିଁ।

ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କର ବଲିଉଡ ଯିବନି ଯେତିକି ସୁନ୍ଦର ଥିଲା ସେତିକି ହିଁ ଦୁଖଦ ଥିଲା ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଯିବନି ।  ଶ୍ରୀଦେବୀ ଓ ମିଥୁନଙ୍କର ବହୁତ ଭଲ ସମ୍ବନ୍ଧ ଥିଲା ଏପରି ମଧ୍ୟ ଲୋକେ କହୁଥିଲେ କି ଦୁହେଁ ବିବାହ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।  କିନ୍ତୁ ସେ ସେହି ସମ୍ପର୍କକୁ ଆଗକୁ ନେଇପାରି ନ ଥିଲେ ଓ ବୋନି କପୁରଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଭେରାଇଟି ମାଗାଜିନ “ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ମହିଳା ୨୦୧୮” ତାଲିକାରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି

Related posts

EnewsOdia ତରଫରୁ ସଙ୍ଗୀତପ୍ରେମୀଙ୍କୁ ନୂଆ ବର୍ଷରେ ନୂଆ ଉପହାର

ENO Beuro

ପୁଜା ଦଦୱାଲଙ୍କୁ ସହାୟତା କଲେ ସଲମାନ ଖାନ

ENO Beuro

ନର୍ଭସ ହେଲେ ଟାଇଗର ସ୍ରଫ୍ , ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ କ ‘ ଣ ?

ENO Beuro

Leave a Comment