Entertainment

ଆଗକୁ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଏହି ୩ ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କ ଟକ୍କର

ଟକ୍କରରେ ଆକ୍ସନ, ହରର୍ ଥ୍ରୀଲର ଏବଂ ରେମାଟିଂକ ସିନେମା

ସମସ୍ତେ ସିନେମାଟିକୁ ଗୋଟେ ଭଲ ଡେଟରେ ରିଲଜ୍ କରିବାକୁ ଚାହିଁଥାନ୍ତି । ହେଲେ ଯେତେ ସିନେମା ତିଆରି ହେଉଛି କାହାକୁ ଭଲ ରିଲିଜ ମିଳିବ ବା କେୁଉଁଠୁ  । ଏପରି କିଛି ଘଟିଛି ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲା, ତାପସୀ ପାନ୍ନୁ, ଓ ହଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏଲିସିଆ ଭେକେଣ୍ଡରଙ୍କ ଘଟଣାରେ । ଏହି ୩ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାର୍ଚ୍ଚ ୯ରେ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଟକ୍କର ଦବାର ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ଟକ୍କରରେ ଆକ୍ସନ, ହରର୍ ଥ୍ରୀଲର ଏବଂ ରେମାଟିଂକ ମସାଲା ସହିତ ବହୁତ କିଛି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

ବଲିଉଡର ଦୁଇ ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କର ଏହି ସମାନ ଦିନରେ ସିନେମା ରିଲିଜ ହେଉଛି । ତାପସୀ ପାନ୍ନୁଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଦିଲ୍ ଜଙ୍ଗଲୀ ଏକ ରୋମାଟିଂକ କମେଡି ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲାଙ୍କ ହେଟ ଷ୍ଟେରୀ ୪ ସସପେନ୍ସ ଥ୍ରୀଲର ପ୍ରତିଶୋଧାତ୍ମକ ସିନେମା ।

ହେଟ ଷ୍ଟେରୀ ୪ ସିନେମାଟି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ସିନ୍ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ଆଗରୁ ମଧ୍ୟ ହେଟ୍ ଷ୍ଟୋରୀ ସିରିଜର ତିନୋଟି ଯାକ ସିନେମା ବୋଲ୍ଡ ସିନ୍ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଆସିଛି । ଏହି ସିନେମାଟି ମାର୍ଚ୍ଚ ୨ରେ ରିଲିଜ  ହେବାର ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ‘ପରୀ’ ପାଇଁ ରିଲିଜ ତାରିଖ ଘୁଂଚାଇ ଦିଆଯାଇଛି ।

ହଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ଏଲିସିଆ ‘ଟମ୍ବ ରାଇଡର’ ମାଧ୍ୟମରେ ପରଦାରେ ତାଙ୍କ ଜଲୱା ଦେଖାଇବେ । ଲାରା କ୍ରାଫ୍ଟ ସିରିଜର ଏହି ସିନେମାରେ ପ୍ରଥମେ ଆଞ୍ଜେଲିନା ଜୋଲି ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ।ହେଲେ ଦେଖିବାକୁ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ରିଲିଜ ହେଉଥିବା ତିନୋଟି ସିନେମା ମଧ୍ୟରୁ କାହାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ ଦର୍ଶକ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ପିତୃପୁରୁଷଙ୍କ ଫଟୋ ଘରର କେଉଁ ଜାଗାରେ ଲଗେଇଲେ ଆଶୀର୍ବାଦ ମିଳେ ଜାଣନ୍ତୁ

Related posts

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଭଉଣୀ ଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପ୍ରେମ

ENO Beuro

ଓଡିଆ ମ୍ୟୁଜିକ ଭିଡିଓ ‘ବସ ତୁ ହି ତୁ’ର ଟିଜର ରିଲିଜ

ENO Beuro

ପ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସମସ୍ତ ଅପରାଧିକ ମାମଲା ଉପରେ ରୋକ୍‌ ଲଗାଇଲେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ

ENO Beuro

Leave a Comment