Entertainment

ସିଲ୍ପା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପତି ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ଇଡିର ସମନ !

ଅମିତ ଭରଦ୍ୱାଜ gatbitcoin.com ନାମକ ଓ୍ବେବସାଇଟ୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ପାଖାପାଖି ୨ହଜାର କୋଟି ଟଙ୍କା ଠକିଥିବା ଜଣାପଡିଛି

ବିଟ୍‌ କଏନ୍‌ ଘୋଟାଲା ମାମଲାରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟିଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ପ୍ରବର୍ତ୍ତନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ(ଇଡି) ପକ୍ଷରୁ ସମନ ଜାରି କରାଯାଇଛି । ତେଣୁ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ନିଜର ବୟାନ ଦେବାକୁ କୁନ୍ଦ୍ରା ବମ୍ବେ ସ୍ଥିତ ଇଡି କାର୍ଯ୍ୟଳୟରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । କିଛିଦିନ ତଳେ ଏହାର ମୁଖ୍ୟ ଦୋଷୀ ଅମିତ ଭରଦ୍ୱାଜକୁ ପୁନେରୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି ।

ପୁନେ ପୋଲିସର କ୍ରାଇମ୍‌ ସେଲ୍‌ ଓ ଇଡିର ଯାଞ୍ଚ ପରେ ଜଣାପଡିଛି ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଭଳି ଆଉ କିଛି ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟି ବିଟ୍‌ କଏନ୍‌ ଭଳି ସ୍କିମକୁ ପ୍ରମୋଟ କରୁଛନ୍ତି । ଅମିତ ଭରଦ୍ୱାଜ କୋଟି କୋଟି ଲୋକଙ୍କୁ ଠକିଛି । ଅମିତ ଭରଦ୍ୱାଜ gatbitcoin.com ନାମକ ଓ୍ବେବସାଇଟ୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ପାଖାପାଖି ୨ହଜାର କୋଟି ଟଙ୍କା ଠକିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ତେବେ ଏଥିରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଦୋଷୀ କି ନା ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ ।

ଜଣେ ସିନିୟର ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଦୋଷୀ ନା କେବଳ ଜଣେ ଇନଭେଷ୍ଟର ତାହା ଏବେ କହିହେବ ନାହିଁ । ତେବେ ଆଇପିଏଲ ବେଟିଂରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ନାମ ଆସିଥିଲା ।

ସିଲ୍ପା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପତି ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ଇଡିର ସମନ ! ସିଲ୍ପା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପତି ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ଇଡିର ସମନ ! raj kundra

ପଢନ୍ତୁ ;

ଶୌଚ ପାଇଁ ଯାଇଥିବାବେଳେ ଦଳି ଦେଲା ଦନ୍ତା ହାତୀ !

Related posts

ଓଡିଶାରେ ଚହଳ ସୃଷ୍ଟି କଲା ମାନସ କୁମାରଙ୍କ ଗୀତ “ତିତିଲ୍ ଉଡେଇନେଲା ଇଟିଲି” ଦେଖନ୍ତୁ ଏହାର ଷ୍ଟୁଡିଓ ଭର୍ସନ

ENO Beuro

୧୦୦ କୋଟିି କ୍ଳବରେ ସାମିଲ ହେଲା ‘ରେଡ୍‍’

ENO Beuro

ଧମକ ଦେଲେ ରାଜପୁତ ନେତା ,ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଆଉ ଏକ ଖବର ସାମ୍ନାରେ ,ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ସମ୍ପର୍କରେ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More