EnewsOdia.Com

ମାତ୍ର ୧୪୧ ଟଙ୍କାରେ କିଣନ୍ତୁ ‘ଜିଓ ଫୋନ୍‌ ୨ ’

୨୦୧୭ ମସିହା ଜୁଲାଇରେ ରିଲାଏନ୍ସ ତାର ପ୍ରଥମ ଜିଓ ଫୋନ ଲଞ୍ଚ କରିଥିଲା। ଏହି ଫୋନରେ 4G VoLTE ନେଟୱର୍କ ରହିବା ସହ ଜିଓ ଆପ୍ସ୍‌ ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ଏହାପରେ ‘ଜିଓ ଫୋନ୍‌ ୨ ’ ଲଞ୍ଚ୍‌ କରିଥିଲା। ତେବେ ଏହି ଫୋନ ଏବେ ମାତ୍ର ୧୪୧ଟଙ୍କାରେ ଗ୍ରାହକ କିଣିପାରିବେ। ଏହି ଫୋନ୍‌ର ମୂଲ୍ୟ ୨,୯୯୯ଟଙ୍କା ରହିଛି। ଉପଲ୍ଲବ୍ଧ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଗ୍ରାହକମାନେ ଜିଓ ଫୋନ୍‌୨କୁ EMIରେ କିଣିପାରିବେ। ଅର୍ଥାତ୍‌ ମାସକୁ ମାସ ଇନ୍‌ଷ୍ଟଲ୍‌ମେଣ୍ଟ୍‌ ଆକାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଫୋନ୍‌ ମିଳିପାରିବ। ମାସକୁ ମାତ୍ର ୧୪୧ଟଙ୍କା ହିସାବରେ ଇନ୍‌ଷ୍ଟଲ୍‌ମେଣ୍ଟ୍‌ରେ ବାକି ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ।

ଏହି ଫୋନରେ ରହିଥିବା ଫିଚର୍ସଗୁଡିକ ହେଲା, ଜିଓ ଫୋନ୍‌ ୨ରେ horizontal ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ଡିସ୍‌ ପ୍ଲେ ସହ full keyboard ରହିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଅତି ସହଜରେ ଟାଇପିଂ କରିପାରିବେ। ଏଥିରେ ଡୁଆଲ-ସିମ୍‌ (ନାନୋ) ସପୋର୍ଟ କରିବା ସହ ୨.୪ ଇଞ୍ଚର ଡିସ୍‌ପ୍ଲେ ରହିଛି। ସେହିପରି ୫୧୨MB RAM ଓ ୪ ଜିବି ଇଣ୍ଟରନାଲ ଷ୍ଟୋରେଜ୍‌ ରହିଛି। ଯଦି କ୍ୟାମେରା କଥା କହିବା ତେବେ ରିୟର୍‌ରେ ୨ ମେଗାପିକ୍ସଲର ପ୍ରାଇମେରୀ କ୍ୟାମେରା ରହିଛି। ସେଲ୍ଫି ଉଠାଇବା ପାଇଁ ଏହି ଫୋନ୍‌ର ଫ୍ରଣ୍ଟ୍‌ରେ VGA କ୍ୟାମେରା ରହିଛି। Wi-Fi, GPS,Bluetooth ଓ FM ଭଳି ଅନେକ ସୁବିଧା ରହିଛି। ଫୋନ୍‌ରେ HD Voice କଲିଂର ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ଉପଲ୍ଲବ୍ଧ। ଏଥିରେ 2,000mAhର ବ୍ୟାଟେରୀ ରହିଛି। ଉପରୋକ୍ତ ସୁବିଧାକୁ ଛାଡ଼ିଦେଲେ ଏହି ଫୋନ୍‌ରେ ଆପଣ ହ୍ୱାଟ୍ସ ଆପ୍‌ କରିବା ସହ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍‌ରେ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଦେଖିପାରିବେ।

ପଢନ୍ତୁ: ଆମେରିକା- ଇରାନ୍ ତିକ୍ତତା ପାଇଁ ବଢିପାରେ ତୈଳ ଓ ସୁନା ଦର

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ଆରମ୍ଭ ହେଲା ବାଲିଯାତ୍ରା, ଆଠ ଦିନ ଦୁଲୁକିବ କଟକ

Ratnamani Maharana

କରୋନା ପାଇଁ ଘୁଞ୍ଚିଲା ସ୍କୁଲ ପରୀକ୍ଷା

Ratnamani Maharana

ଆଜି ଅଁଳା ନବମୀ: ରାଧା ପାଦ ଦର୍ଶନ ଲାଗି ଭିଡ଼

Ratnamani Maharana

୨୦ ତାରିଖ ସକାଳ ସାଢେ ୫ଟାରେ ନିର୍ଭୟା ଦୋଷୀଙ୍କୁ ଫାଶୀ

Ratnamani Maharana

ୱେବ୍‌ସାଇଟରେ ଛଡ଼ାଗଲା ମାଟ୍ରିକ୍ ଆଡ୍‌ମିଟ୍‌ କାର୍ଡ

Ratnamani Maharana

ମୋ ସରକାର’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସମୀକ୍ଷା କରୁଛନ୍ତି ସଚିବ ଭି.କେ ପାଣ୍ଡିଆନ

Ratnamani Maharana