LIFESTYLE

ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ବିଚ୍ଛେଦର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ କ’ଣ ଜାଣନ୍ତୁ ?

ବିଭାହ ଏକ ପବିତ୍ର ବନ୍ଧନ । ଅନେକ ସମୟରେ ପ୍ରାୟତଃ  ଦେଖାଦେଇଥାଏ ବିଭାହ ପରେ ବିଚ୍ଛେଦ ହୋଇଥାଏ । ଏହାଛଡା ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ସ୍ଥିରତା ନାହିଁ ,ସେହି ସଂପର୍କରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ । ଏହି ଅସ୍ଥିରତାର କାରଣ କେତେବେଳେ ପୁରୁଷ ହୋଇଥାନ୍ତି ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ମହିଳା ।

ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ଜାଣନ୍ତୁ :-

  • ଯେଉଁ ମହିଳା ଓ ପୁରୁଷ ନିଜ ବିଭାହରେ ଖୁସି ନଥାନ୍ତି ତାହାଲେ ଜାଣିବେ ଯେ ବୈବାହିକ ସଂପର୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିଚ୍ଛେଦ ଆସିଯାଇଛି ।
  • ଜାଣିଶୁଣି ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ  ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିବା । ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଙ୍କୁ  ହଇରାଣ କରିବା । ଏଭଳି କରିବା ଦ୍ୱାରା ପତୀ ପତ୍ନୀଙ୍କ  ଭିତରେ ଏକ ଚିଡ୍ ଚିଡା ପଣ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ । ଏହାଦ୍ୱାରା ସଂପର୍କରେ ଫାଟକ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ ।
  • ବେଳେ ବେଳେ ସ୍ଵାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ଦୁହେଁ ଦୁହିଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିଥାନ୍ତି । ଦୁହେଁ ନିଜର ମନ କଥା କାହାକୁ କହି ନ ଥାଆନ୍ତି । ଏହାଦ୍ୱରା ପତୀ-ପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବାରମ୍ବାର ଝଗଡା ହୋଇଥାଏ ।  ଧିରେ ଧିରେ ଫାଟକ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ ।
  • ସର୍ବଦା ନିଜ ସ୍ଵାର୍ଥକୁ ଦେଖିଥାଆନ୍ତି । ନିଜର ସୁଖ କି ଦୁଖ କାହାକୁ ଜଣେଇ ନ ଥାଆନ୍ତି । ଏହା ଦ୍ଵାରା ବିବାହରେ ଫାଟକ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ ।

ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ବିଚ୍ଛେଦର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ କ’ଣ ଜାଣନ୍ତୁ ? angry

ପଢନ୍ତୁ ;

ଜାମୁକୋଳିରେ ଭରିରହିଛି ଅନେକ ଔଷଧୀୟ ଗୁଣ , ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଖାଇବା ଦ୍ଵାରା କି ଲାଭ ମିଳିଥାଏ ?

Related posts

ଶରୀରରୁ ଭାତୁଡ଼ିକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ!

Krishna Kumar Manoj

ପ୍ରତିଦିନର ଭୋଜନ କେମିତି କରିବେ ତା ଉପରେ କିଛି ବିଶେଷ ତଥ୍ୟ

Krishna Kumar Manoj

ମୋମୋ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ କେତେ କ୍ଷତିକାରକ ଜାଣନ୍ତୁ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More