Entertainment

ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୃତୁର କାରଣ କ’ଣ ? ହୃଦଘାତ ନା କସମେଟିକ ସର୍ଜରୀ !

ମୃତୁର କାରଣ କ’ଣ

ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ  ହୃଦଘାତ ଯୋଗୁ ମୃତୁ ହୋଇଛି ବୋଲି କୁହାଯାଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ନେଇ ବିତର୍କ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । କାରଣ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ କେବେ ହେଲେ ପୂର୍ବରୁ ହୃଦରୋଗର ଶିକାର ହୋଇ ନାହାନ୍ତି । ସେ କେବେ ହେଲେ ଏଭଳି କିଛି ଅଭିଯୋଗ ବି କରି ନାହାନ୍ତି । ତା ‘ ଛଡା ସେ ନିଜର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରତି ବେଶ ସଚେତନ ଥିଲେ । ଏମିତି କି ପ୍ରତିଦିନ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ଚାଲୁଥିଲେ । ଏଭଳି ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ହୃଦଘାତ କାହିଁକି ହେବ ବୋଲି ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଛନ୍ତି ?

ଅନ୍ୟ ଏକ ରିପୋର୍ଟରେ ଦାବି କରାଯାଉଛି କି କସମେଟିକ ସର୍ଜରୀ ତାଙ୍କ ମୃତୁର କାରଣ ହୋଇ ପାରେ । କାରଣ ସେ ୨୯ ଥର ଏଭଳି ସର୍ଜରୀ କରିଛନ୍ତି । ନିଜର ଓଜନ ହ୍ରାସ କରିବା ସହିତ ଶରୀରରେ ଯେପରି ବୟସର ଛାପ ନ ପଡିବ, ସେଥିପାଇଁ ସେ ଏଭଳି ଅପରେସନ ସବୁ କରି ଥିଲେ । ଏଥିରୁ ଗୋଟେ  ଅପରେସନରେ କିଛି ତ୍ରୁଟି ପରିଲକ୍ଷିତ ହୋଇ ଥିଲା । ତା ‘ଛଡା ତାଙ୍କୁ ଅପରେସନ ପରେ ବହୁତ ଔଷଧ ସେବନ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା ।

କିଛି ଚିକିଶ୍ଚକ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ବୟସର ଛାପ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଅପରେସନ କଲା ପରେ ଯେଉଁ ଔଷଧ ସେବନ କରାଯାଏ,ତାହା ଯୋଗୁ ରକ୍ତ ଆହୁରି ବହଳିଆ ହୋଇଯିବାର ଆଶଙ୍କା ଥାଏ । ତେଣୁ ଏହା ଯୋଗୁ ସେ  ହୃଦଘାତ ଶିକାର ହୋଇ ଥାଇ ପାରନ୍ତି । ତେଣୁ ତାଙ୍କର ଶବ ବ୍ୟବଛେଦ ରିପୋର୍ଟ ହସ୍ତଗତ ହେବା ପରେ ହିଁ ଏହି ବିବାଦର ଅବସାନ ଘଟିବ ବୋଲି ମନେ କରାଯାଉଛି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ତ୍ରିରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଟି-୨୦ ସିରିଜ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଦଳ : ଧୋନୀ,କୋହଲି, ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ବିଶ୍ରାମ, ରୋହିତଙ୍କୁ ଅଧିନାୟକ ଦାୟିତ୍ଵ

Related posts

ଖୁବଶୀଘ୍ର ମଲାଇକାକୁ ବିବାହ କରିବେ ଏହି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା

ENO Beuro

ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଚିତା ଭସ୍ମ ଭସାଇବା ପାଇଁ ରାମେଶ୍ୱରମ୍‌ ସମୁଦ୍ରକୂଳରେ ଉପସ୍ଥିତ ହେଲେ ବୋନି କପୁର ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଝିଅ

ENO Beuro

Xamboree–The Cultural-Management Fest of XUB to be held from October 4

ENO Beuro

Leave a Comment