News

ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ସିବିଏସଇ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ରେଜଲ୍ଟ

ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ବୋର୍ଡ ଅଫ୍‌ ସେକେଣ୍ଡାରୀ ଏଡୁକେସନ୍‌ (ସିବିଏସ୍‌ଇ) ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀର ପରୀକ୍ଷା ଫଳ ଆଜି ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ୨୦୧୮- ୧୯ ଶିକ୍ଷାବର୍ଷ ପାଇଁ ସିବିଏସ୍‌ଇ ପକ୍ଷରୁ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିବା ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀର ପରୀକ୍ଷା ଫଳ ଆଜି ସିବିଏସ୍‌ଇ ବୋର୍ଡ  ପକ୍ଷରୁ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରକାଶ ପାଇବା ସହ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ ସିବିଏସ୍‌ଇର ଆଧିକାରୀକ େଓ୍ଵବସାଇଟ୍‌ cbse.nic.in cbseresults.nic.in ଉପଲବ୍ଧ ହେଉଛି। ଏହା ଛଡ଼ା ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପଞ୍ଜିକୃତ ମୋବାଇଲରୁ ଏସ୍‌ଏମ୍‌ଏସ୍‌ କରି ମଧ୍ୟ ଏସ୍‌ଏମ୍‌ଏସ୍‌ ଜରିଆରେ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ ଜାଣିପାରିବେ।

ଦ୍ୱାଦଶ ଫଳରେ ପୁଅଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇ ଝିଅ  କଲେ ବାଜିମାତ । ପୁଅଙ୍କ ପାସ୍‌ ହାର ୭୯.୪% ଓ ଝିଅଙ୍କ ପାସ୍‌ ହାର ୮୮.୭ ପ୍ରତିଶତ ରହିଛି ।  ହଂସିକା ଶୁକ୍ଳା ଓ କରିସ୍ମା ଅରୋରା  ୪୯୯ ନମ୍ବର ଲେଖାଏଁ ରଖି ଯୁଗ୍ମ ଟପ୍ପର ହୋଇଛନ୍ତି । ତିରୁବନନ୍ତପୁରମ୍‌ ରିଜିଅନରେ ସର୍ବାଧିକ ପାସ୍‌ ହାର ୯୮.୨% ରହିଛି । ଚେନ୍ନାଇ ରିଜିଅନରେ ୯୨.୯୩ % ଓ ଦିଲ୍ଲୀ ରିଜିଅନରେ ପାସ୍‌ହାର ୯୧.୮୭% ରହିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ପଢନ୍ତୁ: ‘ଫନି’ ପାଇଁ ପରିବା ଚଢା ଦାମରେ ବିକୁଛନ୍ତି ବ୍ୟବସାୟୀ

Related posts

ଭଦ୍ରକରେ ପୁଣି ସାପ ମାନଙ୍କ ଆତଙ୍କ

ENO Beuro

ନିଜର ବାହାଦୁରୀ ପାଇଁ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ସାମରିକ ପଶୁ ସମ୍ମାନରେ ସମ୍ମାନିତ ହେଲା ଏହି ପଶୁ

ENO Beuro

କୁନ୍ଦୁଲି ନାବାଳିକା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାରେ ନାଟକ କରୁଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟ ସରକାର – ମନ୍ତ୍ରୀ ଜୁଏଲ ଓରାମ

ENO Beuro

Leave a Comment