• Home
  • Entertainment
  • ଓଡ଼ିଶାର ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ହେଲା ‘ଚଲୋ ଜିତେ ହେଁ’ର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍କ୍ରିନିଂ
Entertainment

ଓଡ଼ିଶାର ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ହେଲା ‘ଚଲୋ ଜିତେ ହେଁ’ର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍କ୍ରିନିଂ

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ବାଲ୍ୟ ଜୀବନକୁ ନେଇ ପ୍ରମାଣିତ ଚଳଚିତ୍ର

ଆଜି ସ୍କ୍ରିନିଂ ହେଲା ‘ଚଲୋ ଜିତେ ହେଁ’।   ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ବାଲ୍ୟକାଳ ଉପରେ ଆଧାରିତ କ୍ଷୁଦ୍ର ଫିଲ୍ମର ନାଁ ହେଉଛି ‘ଚଲୋ ଜିତେ ହେଁ’। କେନ୍ଦ୍ର ପେଟ୍ରୋଲିୟମ ମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍କ୍ରିନିଂ ଆଜି ସକାଳ ୧୦.୩୦ ବେଳେ ସୋଆ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟର କ୍ୟାମ୍ପସ-2 ଅଡିଟରିୟମରେ ହେଇଛି।

ପୂର୍ବରୁ ରଷ୍ଟ୍ରପତି ଭବନରେ ଏହାର ସ୍କ୍ରିନିଂ ହୋଇସାରିଥିବାବେଳେ ଓଡିଶାରେ ଏହାର ପ୍ରଥମ ସ୍କ୍ରିନିଂ। ୩୨ ମିନିଟର ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବାଲ୍ୟଜୀବନର ସଂଘର୍ଷକୁ ଚରିତାର୍ଥ କରାଯାଇଛି । ଏହାର ନିର୍ମାତା ମଙ୍ଗେଶ ହବୱାଲେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କୌଣସି ପ୍ରଚାରପ୍ରସାର ପାଇଁ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇ ନ ଥିବା ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଆଜି ସକାଳ ସାଢେ ୧୦ ଟାରେ ଏହାକୁ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରାଯାଇଛି।

modi ସ୍କ୍ରିନିଂ ଓଡ଼ିଶାର ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ହେଲା ‘ଚଲୋ ଜିତେ ହେଁ’ର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍କ୍ରିନିଂ modi 1

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଶିଶୁ କଳାକାର ଧର୍ଯ୍ୟ ଦର୍ଜିଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟ କଳାକାର ମାନେ ଗତକାଲିଠାରୁ ରାଜଧାନୀରେ ଆସି ପହଂଚିଛନ୍ତି । ମୋଦୀଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବାରୁ ସେ ନିଜକୁ ଧନ୍ୟ ମନେ କରିବା ସହ ମୋଦୀ ବିବେକାନନ୍ଦଙ୍କ ଜୀବନୀରୁ ମାନବ ସେବା ହିଁ ପ୍ରକୃତ ସେବା ଜାଣି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବଞ୍ଚିବାକୁ ପଣ କରିଥିବା କଥା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

 

ପଢନ୍ତୁ: କ’ଣ କହେ ଆପଣଙ୍କ ରୋଷେଇ ଘରର ବାସ୍ତୁ ଜାଣନ୍ତୁ?

Related posts

ରିଲିଜ ହେଲା ‘ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଅଫ୍ ଦ ଇୟର ୨’ର ମୋଶନ ପୋଷ୍ଟର !

Krishna Kumar Manoj

ଫିଲ୍ମ ଫ୍ରାଇଡେ’ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିବା ଏହି ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଥମ ଦିନର ଆୟ ୬.୮୨କୋଟି

Krishna Kumar Manoj

‘ଭାଭିଜୀ ଘର ପର୍‌ ହୈ’ର ନିର୍ମାତାଙ୍କ ଉପରେ ଯୌନ ଶୋଷଣ ଅଭିଯୋଗକୁ ଫେରାଇ ନେଲେ ଶିଳ୍ପା ସିନ୍ଦେ

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More