EnewsOdia.Com

OYO ରୁମ୍‌ ଫାଉଣ୍ଡର ରିତେଶ ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲଙ୍କ ନାଁରେ ଠକେଇ ମାମଲା

ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ OYO । ଏଥର ଚର୍ଚ୍ଚା ନିଜ ମାଲିକଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାରଦର୍ଶିତା ପାଇଁ ନୁହେଁ, ବରଂ ଏକ ବଡ଼ ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ ପାଇଁ । ଏନେଇ OYO ରୁମ୍‌ ଫାଉଣ୍ଡର ରିତେଶ ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲଙ୍କ ନାଁରେ ଠକେଇ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ବେଙ୍ଗାଲୁର ପୋଲିସ । ଆଇପିସିର ସେକ୍ସନ ୪୨୦ ଓ ୧୨୦ରେ ଦାୟର ହୋଇଛି ମାମଲା । ଯାହା ଠକେଇ ଓ ଅପରାଧିକ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ।

ବେଙ୍ଗାଲୁରର ଜଣେ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ବେଟ୍‌ଜ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ୍ ରିତେଶଙ୍କ ନାଁରେ ୩୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ହୋଟେଲ ରକ୍ସେଲ ଇନ୍‌ର ଏହି ମାଲିକ ରିତେଶଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ OYO ସାଉଥ୍‌ ମୁଖ୍ୟ ରୋହିତ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ, ବିଜିନେସ ଡେଭଲପମେଣ୍ଟ ମ୍ୟାନେଜର ମାଧବେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଓ ଗୌରବ ଦେ, ଫାଇନାନ୍ସ ଅଫିସର୍‌ ପ୍ରତୀକ ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲ, ମନଜିତ୍‌ ସିଂ, ମ୍ରିମୋନୀ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ନାଁରେ ମଧ୍ୟ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି । ମାସିକ ୭ଲକ୍ଷ ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟରେ OYO ତାଙ୍କୁ ୫ ମାସ ହେଲା ଟଙ୍କା ଠକୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଏହି ହୋଟେଲିୟର ।

Ritesh Agrawal

ସେପଟେ ଏ ସଂପର୍କରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛି OYO । ତାଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟିକ ଛବି ଖରାପ କରିବା ଓ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିବା ସଫେଇ ଦେଇଛି । ଏନେଇ ପାଲଟା ମାନହାନୀ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବାକୁ ଓୟୋ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବା ସଫେଇ ଦେଇଛି । ଗତ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ OYO ବିରୋଧରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ସମାନ ଧରଣର ଅଭିଯୋଗ ଆସିଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ କର୍ଣ୍ଣାଟକ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ OYO ସପକ୍ଷରେ ଯାଇଥିଲା । ତେଣୁ ନ୍ୟାୟିକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଉପରେ ଭରସା ରହିଛି ଏହି ବ୍ୟବସାୟିକ ଅନୁଷ୍ଠାନ ।

ପଢନ୍ତୁ: ଫାଶୀ ପାଇବେ କି ନିର୍ଭୟା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାର ଅଭିଯୁକ୍ତ!

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ଭୟଙ୍କର ରୂପ ନେଉଛି ବାତ୍ୟା ‘ମହା’, ଜାରି ହେଲା ରେଡ ଆଲର୍ଟ

Ratnamani Maharana

ଫେବ୍ରୁଆରି ୧୫ରୁ ୨୯ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମାଗଣାରେ ମିଳିବ ଫାସ୍ ଟ୍ୟାଗ୍

Ratnamani Maharana

ଆସନ୍ତା ୨୪ ତାରିଖ ଯାଏ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଲାଗିରହିବ ବର୍ଷା

Ratnamani Maharana

ମହିଳା ଦିବସରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ‘ମୋ ବସ୍‌’ରେ ମିଳିବ ମାଗଣା ସେବା

Ratnamani Maharana

ମାସ୍କ ନାପିନ୍ଧିବାକୁ ଟୁଇଟ୍ କଲେ ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ବରାକ୍ ଓବାମା

Ratnamani Maharana

ଇକୋ ରିଟ୍ରିଟରେ ହେବ ଦୁଇଦିନିଆ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ମହାସମ୍ମିଳନୀ

Ratnamani Maharana