SPORTS

ସୁପରକିଙ୍ଗସର ବିଶାଳ ବିଜୟ : ସନ୍‍ରାଇଜର୍ସକୁ ହରାଇ ପ୍ଲେଅଫ୍‍ରେ ଚେନ୍ନାଇ

ରାୟୁଡୁ ଶତକରେ ଚେନ୍ନାଇ ପ୍ଲେ ଅଫ୍‌ ପକ୍କା

ଅମ୍ବତି ରାୟୁଡୁଙ୍କ ଶତକ ବଳରେ ଚେନ୍ନଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍‍ସ ପ୍ଲେଅଫ୍‍ରେ ସ୍ଥାନ ନିଶ୍ଚିତ କରିପାରିଛି । ରାୟୁଡୁଙ୍କ ଅପରାଜିତ ୧୦୦ ରନ୍‍ ଓ ସେନ୍‍ ୱାଟ୍‍ସନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ବଳରେ ସନ୍‍ରାଇଜର୍ସ ହାଇଦରାବାଦକୁ ୮ ୱିକେଟରେ ଚେନ୍ନଇ ପରାସ୍ତ କରିଛି । ପୂର୍ବରୁ ସନ୍‍ରାଇଜର୍ସ ପ୍ଲେଅଫ୍‍ରେ ପହଞ୍ଚି ସାରିଥିବା ବେଳେ ୨ୟ ଦଳ ଭାବେ ପ୍ଲେଅଫ୍‍ରେ ଚେନ୍ନଇ ପହଞ୍ଚିଛି ।

ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ହାଇଦ୍ରାବାଦ ୨୦ ଓଭରରେ ୪ ୱିକେଟ ହରାଇ କରିଥିଲା ୧୭୯ ରନ୍ । ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ଓପନର ଶିଖର ଧାୱନ ୭୯ ଓ ଅଧିନାୟକ କେନ୍ ୱିଲିୟମସନ୍ ୫୧ ରନ୍ କରିଥିଲେ । ଜବାବରେ ଚେନ୍ନାଇ ଆରମ୍ଭରୁ ଦୃଢ଼ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲା । ଚେନ୍ନାଇର ଦୁଇ ଓପନର ସେନ ୱାଟସନ ଓ ଅମ୍ବାତି ରାଇଡୁ ଧୂଆଁଧାର ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲେ । ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବୋଲରଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ପ୍ରହାର ଜାରି ରଖିଥିଲେ ଏଡି ଦୁଇ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ । ସେନ୍ ୱାଟସନ୍ ୩୫ ବଲରୁ ୫ ଚୌକା ଓ ୩ ଛକା ସହାୟତାରେ ୫୭ ରନ୍ କରିଥିଲେ ।

ରାଇଡୁ ୬୨ ବଲରୁ ୭ଟି ଚୌକା ଓ ୭ଟ ଦର୍ଶନୀୟ ଛକା ସହ ସେ ଅପରାଜିତ ଶତକ ହାସଲ କରିଥିଲେ । ଏହାସହ ଚେନ୍ନାଇ ୧୨ ମ୍ୟାଚରୁ ୮ଟି ଜିତି ପ୍ଲେ ଅଫରେ ପହଂଚିଛି । ସେପଟେ ଅନ୍ୟ ଏକ ମ୍ୟାଚରେ ମୁମ୍ବାଇକୁ ୭ ୱିକେଟରେ ହରାଇ ଦେଇଛି ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ । ମୁମ୍ବାଇ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ୨୦ ଓଭରରେ ୬ ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ୧୬୮ ରନ୍ କରିଥିଲା ମ୍ମୁମ୍ବାଇ ପକ୍ଷରୁ ଏଭିନ୍ ଲୁଇସ୍ ୬୦, ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ୩୮ ଓ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ୩୬ ରନ୍ କରିଥିଲେ ।

ଜବାବରେ ଜୋସ୍ ବଟଲରଙ୍କ ଚମକ୍ରାର ବ୍ୟାଟିଂ ଫଳରେ ରାଜସ୍ଥାନ ସହଜରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରି ନେଇଥିଲା । ବଟଲର ୫୩ ବଲରୁ ୯ ଚୌକା ଓ ୫ ଛକା ସହାୟତାରେ ୯୪ ରନ୍ କର ନଟ୍ଆଉଟ ରହିଥିଲେ । ଏହି ବିଜୟ ସହ ରାଜସ୍ଥାନ ପ୍ଲେ ଅଫରେ ପହଂଚିବା ଆଶା ଉଜ୍ଜୀବୀତ ରଖିଛି । ରାଜସ୍ଥାନ ୧୨ଟି ମ୍ୟାଚରୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୬ଟି ଜିତିଥିବା ବେଳେ ୬ଟି ହାରିଛି ।

ସୁପରକିଙ୍ଗସର ବିଶାଳ ବିଜୟ : ସନ୍‍ରାଇଜର୍ସକୁ ହରାଇ ପ୍ଲେଅଫ୍‍ରେ ଚେନ୍ନାଇ 32484609 1964240203594365 1561582561874935808 n

ପଢନ୍ତୁ ;

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରେ ରଖନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ , ମିଳିପାରେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା

Related posts

ଆଇପିଏଲ୍‌ରେ ଖେଳିବେ ସେହ୍ବାଗଙ୍କ ଭଣଜା

Krishna Kumar Manoj

ୟୁଏସ୍‌ ଓପନ୍‌: ଜୋକୋଭିକ୍‌ଙ୍କୁ ୧୪ତମ ଗ୍ରାଣ୍ଡସ୍ଲାମ

Krishna Kumar Manoj

ବଲ୍‌ ଟ୍ୟାମ୍ପରିଂ: ଅଧିନାୟକ ଓ ଉପ ଅଧିନାୟକ ପଦରୁ ବିଦା ହେଲେ ସ୍ମିଥ, ୱାର୍ନର

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More