SPORTS

ଚାଇନା ଓପନ ସିରିଜ ରେ ଭାରତର ସମସ୍ତ ଆଶା ଏବେ ପିଭି ସିନ୍ଧୁଙ୍କ ଉପରେ

ଗତ ସପ୍ତାହରେ ନ୍ୟାସନାଲ ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନରେ ଚମ୍ପିୟାନ ହେଇଥିବା ସାଇନା ନେହବାଲ ଓ ଏଚଏସ ପ୍ରଣୟଙ୍କୁ ଝଟକା ଲାଗିଛି । ଚାଇନା ଓପନ ସିରିଜ ପ୍ରିମିୟର ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟର ଦ୍ଵିତୀୟ ପାଳିରେ ହିଁ ଉଭୟଙ୍କ ଯାତ୍ରା ଶେଷ ହୋଇଛି ।

ବିଶ୍ଵର କ୍ରମ ୧୧ ସାଇନାଙ୍କୁ ବିଶ୍ଵର ୪ର୍ଥ କ୍ରମ ଅକାନେ ୟାମାଗୁଚି ୨୧-୧୮ , ୨୧-୧୧ ରେ ହରେଇଛନ୍ତି । ସେମିତି ପୁରୁଷଙ୍କ ଖେଳରେ ୧୧ କ୍ରମାଯୁକ୍ତ ପ୍ରଣୟଙ୍କୁ ୫୩ କ୍ରମାଯୁକ୍ତ ହଂକଂର ଲି ଚ୍ୟୁକ ୟୁ ୨୧-୧୯, ୨୧-୧୭ ରେ ହରେଇଥିଲେ ।

ଏବେ ଭାରତର ଆଶା ପିଭି ସିନ୍ଧୁଙ୍କ ଉପରେ ରହିଛି । ବିଶ୍ଵ କ୍ରମରେ ୨ୟ ସ୍ଥାନରେ ଥିବା ସିନ୍ଧୁ ଦ୍ଵିତୀୟ ପାରିରେ ଚୀନର ୟୁଏ ହାନଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଖେଳିବେ । ସିନ୍ଧୁ ପ୍ରଥମ ପାରିରେ ୧୩ କ୍ରମଯୁକ୍ତ ଜାପାନୀ ଖେଳାଳି ସାୟାକା ସାଟୋଙ୍କୁ ୫୯ ମିନିଟରେ ୨୪-୨୨,୨୩-୨୧ରେ ହରାଇଥିଲେ ।

ସାଇନାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ପାରିରେ ବିଜୟ ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡି ନଥିଲା । ସେ ଆମେରିକାର ବିେଓ୍ଵନ୍‌ ଝାଙ୍ଗ୍‌ଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୩୦ ମିନିଟରେ ୨୧-୧୨,୨୧-୧୩ ରେ ହରେଇ ଥିଲେ । ଅନ୍ୟପଟେ ପ୍ରଣୟ କୋରିଆର ଲି ଡୋଙ୍ଗ କ୍ୟୁନଙ୍କୁ ୧୮-୨୧,୨୧-୧୬ ଓ ୨୧-୧୯ ରେ ହରେଇଥିଲେ ।

ଚାଇନା ଓପନ୍‌ରେ ଭାରତର ସମସ୍ତ ଆଶା ଏବେ ପିଭି ସିନ୍ଧୁଙ୍କ ଉପରେ

ଶ୍ରୀଲଙ୍କା-ଭାରତ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍‌ କୋଲକାତାର ଇଡେନ ଗାର୍ଡେନରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ସାରିଛି

Related posts

ଆଜିଠୁ ଆଇପିଏଲ୍ ମହାସମର: ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ବନାମ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ

ENO Beuro

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଦୃଷ୍ଟିହୀନ କ୍ରିକେଟ: ସିରିଜ ଜିତିଲା ଭାରତ

ENO Beuro

କୋଟିଫ୍‌ କପ୍‌ ଫୁଟ୍‌ବଲ୍‌:ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନାକୁ ହରାଇଲା ଭାରତ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More