EnewsOdia.Com

୧୫ ଓଭର୍‌ କ୍ରିକେଟ୍‌ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ୧୮ ରନ୍‌ କଲେ ପ୍ରଧାନ ବିଚାରପତି ବୋବଡ଼େ

‘ଅଲ୍‌ ଜଜେସ୍‌ ଇଲେଭେନ୍‌’ ଏବଂ ‘ହାଇକୋର୍ଟ ବାର୍‌ ଆସୋସିଏନ୍‌ ଇଲେଭେନ୍‌’ ମଧ୍ୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ  ହୋଇଯାଇଛି ଏକ କ୍ରିକେଟ ପ୍ରତିଯୋଗିତା। ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ  ଭାରତର ପ୍ରଧାନ ବିଚାରପତି ଶରଦ ବୋବ୍‌ଡ଼େ। ‘ଅଲ୍‌ ଜଜେସ୍‌ ଇଲେଭେନ୍‌’ ଏବଂ ‘ହାଇକୋର୍ଟ ବାର୍‌ ଆସୋସିଏନ୍‌ ଇଲେଭେନ୍‌’ ମଧ୍ୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏକ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ସେ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ।ସିଭିଲ୍‌ ଲାଇନ ଅଞ୍ଚଳ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବିଦର୍ଭ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଆସୋସିଏନ୍‌ ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ ଏହି ୧୫ ଓଭର୍‌ବିଶିଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା।

ଭାରତର ପ୍ରଧାନ ବିଚାରପତି ଶରଦ ବୋବ୍‌ଡ଼େ ଦୁଇଦିନିଆ ନାଗପୁର ଗସ୍ତରେ ଅଛନ୍ତି। ଏଥିରେ କ୍ରୀଡ଼ାପ୍ରେମୀ ପ୍ରଧାନ ବିଚାରପତି ‘ଅଲ୍‌ ଜଜେସ୍‌ ଇଲେଭେନ୍‌’ ତରଫରୁ ଖେଳି ୧୮ ରନ୍‌ ହାସଲ୍‌ କରିଥିଲେ। ଏହି ୧୮ ରନ୍‌ ଥିଲା ସେ ମ୍ୟାଚ୍‌ର ସର୍ବାଧିକ ରନ୍‌। କିନ୍ତୁ, ‘ହାଇକୋର୍ଟ ବାର୍‌ ଆସୋସିଏନ୍‌ ଇଲେଭେନ୍‌’ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ବିଜୟୀ ହେଲା।

‘ଅଲ୍‌ ଜଜେସ୍‌ ଇଲେଭେନ୍‌’ ଟସ୍‌ ଜିଣି ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଙ୍ଗ୍‌ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ। ୧୫ ଓଭର୍‌ ଖେଳି ସମସ୍ତ ଉଇକେଟ୍‌ ହରାଇ ସେମାନେ ୫୪ ରନ୍‌ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ‘ହାଇକୋର୍ଟ ବାର୍‌ ଆସୋସିଏସନ୍‌ ଇଲେଭେନ୍‌’ ୮. ୫ ଓଭର୍‌ ଖେଳି ଦୁଇ ଉଇକେଟ୍‌ ବିନିମୟରେ ୫୫ ରନ୍‌ ସଂଗ୍ରହ କରିବା ସହ ୮ ଉଇକେଟ୍‌ରେ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଜିଣିଥିଲେ।

ପଢନ୍ତୁ: ୨୩ରୁ ପୁଣି ଲେଉଟିବ ଶୀତ

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ଦିନକୁ ୧୬ ଥର ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ଦେଖୁଛନ୍ତି କ୍ରିଷ୍ଟିନା କୋଚ

Ratnamani Maharana

ଆସନ୍ତାକାଲି ବଡ଼ଦିନ : ଆଜି ମଧ୍ୟରାତ୍ରୀରେ ଜନ୍ମନେବେ ପ୍ରଭୁ ଯିଶୁ

Ratnamani Maharana

ପୁଣି ଜୋରିମାନା ଦେଲା ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ

Ratnamani Maharana

କଥା କହିଲେ ଉଡିବ ଯୁଦ୍ଧ ବିମାନ

Ratnamani Maharana

ମାର୍ଚ୍ଚ ୩, ସକାଳ ୬ରେ ଫାଶୀରେ ଝୁଲିବେ ନିର୍ଭୟା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ

Ratnamani Maharana

ବଜେଟ୍‌ ଦସ୍ତାବିଜ ଛାପା କାମ ପୂର୍ବରୁ ହେବ ହାଲଓ୍ୱା ବଣ୍ଟନ ଉତ୍ସବ

Ratnamani Maharana