LIFESTYLE

ହାତ ମୁଠା କରିବାର ଢଙ୍ଗ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ଵର ପରିଚୟ କିପରି ଦିଏ ଜାଣନ୍ତୁ

ବଡି ଲାଙ୍ଗୁଏଯ ମଣିଷର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ଵ ବିଷୟରେ ବହୁତ କିଛି କହିପାରେ । ଆପଣ କୌଣସି ଲୋକ ସହ ମିଶି ତା ବଡି ଲାଙ୍ଗୁଏଯ ରୁ ତା ବିଷୟରେ ଅନେକ କଥା ଜାଣିପାରିବେ । ଆପଣମାନେ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଜଣଙ୍କର ହାତ ମୁଠା କରିବାର ଢଙ୍ଗରୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ଵ ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରିବେ । ଆପଣ ମୁଠା କଲାବେଳେ ଆଙ୍ଗୁଳି ଗୁଡିକ ଯେମିତି ରଖିବେ ସେହିଅନୁସାରେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଲକ୍ଷଣ ଓ ଚରିତ୍ର ବିଷୟରେ ଜଣାଯାଏ ।

  • ବୁଢା ଆଙ୍ଗୁଠି ଉପରେ ଆଉସବୁ ଆଙ୍ଗୁଠି: ହାତ ମୁଠା କରିବା ବେଳେ ଯଦି ବୁଢା ଆଙ୍ଗୁଠି ଉପରେ ଆଉସବୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ରହେ ତେବେ ସେ ବ୍ୟକ୍ତି ବହୁତ ବୁଦ୍ଧିମାନ । ସେ ଜଣେ ସଂବେଦନ ସିଳ ଓ ରଚନାତ୍ମକ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଟନ୍ତି । ସେ ଶାନ୍ତ ଓ ସରଳ ସ୍ଵଭାବର । କଟୁ କଥା କାହାକୁ କହିବାକୁ ତାଙ୍କୁ ଭଲଲାଗେନାହିଂ।

hand

  • ସବୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ଉପରେ ବୁଢା ଆଙ୍ଗୁଠି: ଜଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ଵ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ସମସ୍ତେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି କିମ୍ବା ଘୃଣା କରନ୍ତି । ଆପଣ ଏକ ଦୟାଳୁ, ବୁଦ୍ଧହିମାନ ଓ ଉଦାର ହୃଦୟର ବ୍ୟକ୍ତି ଅଟନ୍ତି । ଆପଣ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦେଖି କଥାବାରତା କରନ୍ତି । ଆପଣ ଲୋକମାନଙ୍କ ଥୁ ବହୁତ ଆଶା ରଖନ୍ତି ଏବୋଂ ଧୋକା ପାଇବାକୁ ଡରନ୍ତି ।
  • ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଉପରେ ବୁଢା ଆଙ୍ଗୁଠି: ଆପଣ ଜଣେ ସତ୍ୟବାଦୀ ଲୋକ ।ତେଣୁ ଆପଣ ସେଇଆ ହିଁ କୁହନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଉଚିତ ।  ଆପଣ ସଚ୍ଚୋଟ ଓ ଦୟାଳୁ ହେଇଥିବାରୁ ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କ ଲାଭ ଉଠେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଚରିତ୍ର ଓ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ଵ ହିଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଏଭଳି କରିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରେ । ଏହିସବୁ ପାଇଁ ଆପଣ କିଛିମାତ୍ରାରେ ଦାୟୀ ।

ପଢନ୍ତୁ, ଧନତେରାସ ରେ ଭୁଲରେ ବି କିଣନ୍ତୁନୀ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ

Related posts

ଖାଦ୍ୟକୁ ମିଠା କରିବା ପାଇଁ ସୁଗାର ଫ୍ରି ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି କି?ଜାଣନ୍ତୁ ଏହା କେତେ କ୍ଷତିକାରକ

ENO Beuro

କେଉଁ ଜୁସ ପିଇଲେ କେଉଁ ରୋଗ ଭଲ ହୁଏ , ଜାଣନ୍ତୁ !

ENO Beuro

ମାଦକଦ୍ରବ୍ୟ ଭାବେ ବ୍ୟବହୃତ ଭାଙ୍ଗ ବୃକ୍ଷରେ ମଧ୍ୟ ଲୁଚିରହିଛି ଅନେକ ଔଷଧୀୟ ଗୁଣ

ENO Beuro

2 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More