EnewsOdia.Com

ଆସ୍ଥା ଭୋଟ ପୂର୍ବରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ କମଳନାଥ

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ଗତ ୧୭ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଥିବା ରାଜନୈତିକ ନାଟକ ଉପରେ ଶୁକ୍ରବାର ଏକରକମ ପରଦା ପଡିଛି । ଫ୍ଲୋର ଟେଷ୍ଟ ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କମଳନାଥ । ରାଜ୍ୟପାଳ ଲାଲଜୀ ଟଣ୍ଡନ୍‌ଙ୍କୁ ଭେଟି ନିଜ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି କମଳନାଥ ।ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଏକ ସାମ୍ୱାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଇସ୍ତଫା ଘୋଷଣା କରିବା ସହ ତାଙ୍କ ୧୫ ମାସର କାର୍ଯ୍ୟକାଳର ଉପଲବ୍ଧି ମଧ୍ୟ ଗଣାଇଥିଲେ ।  ଏହା ସହ ବିଜେପି ବିରୋଧର ରାଜନୈତିକ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ରର ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଆଣିଥିଲେ । ବିଜେପି ପ୍ରଥମ ଦିନରୁ ତାଙ୍କ ସରକାରକୁ ଅସ୍ଥିର କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଆସୁଥିଲା ବୋଲି ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

ନିଜ ୧୫ ମାସ ସରକାରର ତୁଳନା ବିଜେପିର ୧୫ ବର୍ଷର ଶାସନ ସହ କରି କମଲନାଥ କହିଥିଲେ  ଯେ, ଆମ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କାମ କରୁଥିଲୁ । ଯାହା ବିଜେପିକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିନଥିଲା । ବିଜେପି ଅମଳରେ ମାଫିଆ ଶାସନ ଥିଲା । ଆମେ ମାଫିଆ ରାଜର ଅନ୍ତ ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲୁ । ବିଜେପି କୃଶକଙ୍କ ସହ ବିଶ୍ୱାସଘାତ କରୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ଆମେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ କାମ କରିଥିଲୁ ।କମଲନାଥଙ୍କ ନିଶାନାରେ ବିଦ୍ରୋହୀ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ତଥା ନୂଆକରି ବିଜେପିର ସାମିଲ ହୋଇଥିବା ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟ ସିନ୍ଧିଆ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ । ବିଜେପି,କଂଗ୍ରେସର ୨୨ ଜଣ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ବନ୍ଧକ ରଖିଛି । ଜଣେ ମହାରାଜା ଓ ତାଙ୍କର ୨୨ ଜଣ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ମିଶିକରି ବିଜେପି ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର କରିଛି ବୋଲି କମଲନାଥ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ: ଭାରତରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ପାଞ୍ଚ

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଧଉଳି ଲାଇଟ୍ ଆଣ୍ଡ ସାଉଣ୍ଡ ସୋ’ !

Ratnamani Maharana

ଏଥର ହୋଲି ପାଳିବେନି ମୋଦି

Ratnamani Maharana

ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଥିବା ଗଛରେ ଝୁଲି ରହିଥିଲା ୧୫ଫୁଟ ଲମ୍ବାର ଅହିରାଜ

Ratnamani Maharana

ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର ନିଅଣ୍ଟ ହେବାରୁ କଳାପଟାରେ ଲେଖାଗଲା ପ୍ରଶ୍ନ

Ratnamani Maharana

୧୦ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦରମା ନ ମିଳିବାରୁ ଅଫିସରେ ଜୀବନ ହାରିଲେ ବିଏସ୍‌ଏନ୍‌ଏଲ୍‌ କର୍ମଚାରୀ

Ratnamani Maharana