News

ଆହୁରି ୩ଦିନ ଅସହ୍ୟ ଜାଡ, ନୂଆବର୍ଷରୁ ଥଣ୍ଡା କମିବ

coldwave

ଆହୁରି ୩ଦିନ ଯାଏଁ ଅସହ୍ୟ ଜାଡ ଅନୁଭୂତ ହେବ। ତେବେ ଏଭଳି ଜାଡ଼ ଆସନ୍ତା 31 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି । ସନ୍ଧ୍ୟା ହେବା କ୍ଷଣି ଦେହରେ ମାଡ଼ ହେଉଛି ଜାଡ଼। କୋହଲା ପବନରେ ଏବେଠୁ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ହେଲାଣି ସାରାରାଜ୍ୟ । ହାରାହାରି ତା‌ପମାତ୍ରା ୧ରୁ ୩ ଡିଗ୍ରି କମ୍‌ ରହୁଥିବାରୁ ସ୍ଥିତି ଆହୁରି ଜଟିଳ ହେଉଛି। ଥଣ୍ଡାର ପ୍ରକୋପ ବି ବଢ଼ୁଛି । ଶୁକ୍ରବାର ରା‌ତି ପରେ ଜାଡ଼ ଆହୁରି ବଢ଼ିବ ବୋଲି ପାଣିପାଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛନ୍ତି।

coldwave

ଉତ୍ତର ଭାରତର ଶୀତ ଲହରୀର ପ୍ରଭାବ ଓଡ଼ିଶା ଉପରେ ପଡିବ। ବିଶେଷକରି ଉତ୍ତର ଓ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଓଡ଼ିଶାରେ ସ୍ଥିତି ଅଧିକ ସାଂଘାତିକ ହେବ। ମୟୁରଭଞ୍ଜ, ବାଲେଶ୍ବର, ସୁନ୍ଦରଗଡ, କେନ୍ଦୁଝର, ଅନୁଗୁଳ, ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାରେ ରାତିରେ ପ୍ରବଳ ଥଣ୍ଡା ଅନୁଭୂତ ହେବ। ସେପଟେ ଶୀତରେ ଥରୁଛି କନ୍ଧମାଳ । ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ତୁଷାରପାତ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ,ଆଜି ଦାରିଙ୍ଗବାଡିରେ ୬ ଡିଗ୍ରୀ, ଫୁଲବାଣୀରେ ୭ ଡିଗ୍ରୀ, ଅନୁଗୂଳରେ ୬.୬ ଡିଗ୍ରୀ, କେନ୍ଦୁଝରରେ ୬.୯ ଡିଗ୍ରୀ, ସୁନ୍ଦରଗଡରେ ୭ ଡିଗ୍ରୀ, ସମ୍ପଲପୁରରେ ୮.୧ ଡିଗ୍ରୀ, ବାଲେଶ୍ୱର ୮.୫ ଡିଗ୍ରୀ, ବାରିପଦାରେ ୮.୫ ଡିଗ୍ରୀ, ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ୯.୫ ଡିଗ୍ରୀ ଓ କଟକରେ ତାପମାତ୍ରା ୯.୪ ଡିଗ୍ରୀ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଛି ।

ପଢନ୍ତୁ; ସେବାୟତଙ୍କ ଦାଦାଗିରି,ମହାପ୍ରଭୁ ୧୪ ଘଣ୍ଟା ଉପାସ

Related posts

ଡିସେମ୍ବର ୨୭ ତାରିଖଠାରୁ ଆଇଡିବିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କ ଧର୍ମଘଟ

ENO Beuro

ବାହୁଡାଯାତ୍ରା ବେଳେ ଅଘଟଣ: ରଥ ଚକା ତଳେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ

ENO Beuro

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କ ପୁରୀରୁ ପାର୍ଥୀ ହେଇପାରନ୍ତି: ଅରୁଣ ସିଂ

Ratnamani Moharana

Leave a Comment