EnewsOdia.Com

ଏବେ ଦକ୍ଷୀଣ କୋରିଆରେ କାୟା ମେଲାଉଛି କରୋନା

କରୋନା ଭାଇରସ ଏବେ ଦକ୍ଷିଣ କୋରିଆରେ ତାର କାୟା ବିସ୍ତାର ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛି । ଚୀନରେ କରୋନା ଭାଇରସ ତାର ତାଣ୍ଡବ ଦେଖାଇ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଦକ୍ଷୀଣ କୋରିଆରେ କରୋନା ଆତଙ୍କ ଖେଳାଉଛି । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏବେ କରୋନାରେ ଦକ୍ଷୀଣ କୋରିଆରେ ୩୦୦ ଲୋକଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇ ସାରିଲାଣି । ଦେଶର ଦକ୍ଷୀଣରେ ଥିବା ସହର ଗୁଡିକରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଅଧିକ ରହିଛି । ଆଜି କରୋନାରେ ଦକ୍ଷିଣ କୋରିଆରେ ୧୪୨ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିିଛି ।

ଅନ୍ୟପଟେ କରୋନାରେ ଏବେ ଚୀନରେ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨ ହଜାର ଟପି ଯାଇଛି । ଏବେ ଚୀନରେ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୨୩୯ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଦକ୍ଷିଣ କୋରିଆ ସମେତ ଇରାନରେ ମଧ୍ୟ କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । ଇରାନରେ ୧୮ ଜଣ ଏହି ରୋଗରେ ପୀଡିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଉହାନ ପରେ ଏବେ ଚୀନର ରାଜଧାନୀ ବେଜିଂରେ ଏବେ ଭାଇରସ ସଂଖ୍ୟା ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି ।

ପଢନ୍ତୁ: ଫାଶୀ ପୂର୍ବରୁ ପରିବାର ସହ ଶେଷ ସାକ୍ଷାତ ପାଇଁ ନିର୍ଭୟା ଦୋଷୀମାନଙ୍କୁ ଚିଠି

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ଏ ବର୍ଷ ହେବନି ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର ଲିକ୍

Ratnamani Maharana

ଉତ୍ତର ଭାରତରେ ଶୀତର ପ୍ରକୋପ ଜାରି

Ratnamani Maharana

୧୪ ଯାଏ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବର୍ଷା

Ratnamani Maharana

ଅଯୋଧ୍ୟା ମାମଲାର ଶୁଣାଣି: ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ରହିଛି ରାୟ

Ratnamani Maharana

କରୋନା ଭୟରେ ଚୀନରେ ଲଙ୍ଗ ଡିଷ୍ଟାନ୍ସ ହେୟାର କଟ୍

Ratnamani Maharana

‘ଏ’ ବ୍ଲଡ୍‌ଗ୍ରୁପ୍‌ ଧାରୀଙ୍କ ପାଇଁ କରୋନା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ; ‘ଓ’ ଗ୍ରୁପ୍‌ଧାରୀଙ୍କ ଠାରେ କରୋନା ପ୍ରତିରୋଧ କ୍ଷମତା ଅଧିକ

Ratnamani Maharana