ଶଶି ଥରୁରଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଆଗୁଆ ଜାମିନ

କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଶଶି ଥରୁର୍‌ଙ୍କୁ ପତ୍ନୀ ସୁନନ୍ଦା ପୁଷ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ଆଜି ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ ମିଳିଛି। ଦିଲ୍ଲୀର ପଟିଆଲା ହାଉସ୍‌ କୋର୍ଟ ଆଜି ଶଶିଙ୍କୁ ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ମୁଚାଲିକାରେ ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି।

ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ଦିଲ୍ଲୀ ପୁଲିସ ଅବଶ୍ୟ ଏଭଳି ଜାମିନକୁ ପ୍ରତିବାଦ କରିଥିଲା। ଶଶି ଥରୁରଙ୍କୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ହେପାଜତକୁ ନେଇ ପଚରାଉଚରା କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି ବୋଲି ଦିଲ୍ଲୀ ପୁଲିସ ଯୁକ୍ତିି ଦର୍ଶାଇ ଥିଲା। ତେବେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୁଲିସର ଏଭଳି ଯୁକ୍ତିକୁ କୋର୍ଟ ଖଣ୍ଡନ କରିବା ସହ ଶଶି ଥରୁରଙ୍କୁ ଜାମିନ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ପୂର୍ବରୁ କୋର୍ଟଙ୍କ ବିନା ଅନୁମତିରେ କଂଗ୍ରେସ ଏମ୍‌ପି ଶଶି ଥରୁରଙ୍କୁ ଦେଶ ଛାଡିବାକୁ ମନା କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ମାମଲା ସହ ସମ୍ପୃକ୍ତ କୌଣସି ତଥ୍ୟ ଯେପରି ପଦାରେ ନ ପଡେ ତାହା ମଧ୍ୟ ସତର୍କ କରାଯାଇଥିଲା। ମଙ୍ଗଳବାର ଥରୁର ଦିଲ୍ଲୀର ପଟିଆଲା ହାଉସ୍‌ କୋର୍ଟରେ ଆଗୁଆ ଜାମିନ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ।

ପଢନ୍ତୁ; ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ବୈଦିକ ଗଣିତଶାସ୍ତ୍ର କର୍ମଶାଳା

ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ଦିଲ୍ଲୀ ପୁଲିସ ଅବଶ୍ୟ ଏଭଳି ଜାମିନକୁ ପ୍ରତିବାଦ କରିଥିଲା। - 4.4

87%

ତେବେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୁଲିସର ଏଭଳି ଯୁକ୍ତିକୁ କୋର୍ଟ ଖଣ୍ଡନ କରିବା ସହ ଶଶି ଥରୁରଙ୍କୁ ଜାମିନ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି। - 4.6

91%
4.5/5

Very Good!

ଶଶି ଥରୁରଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଆଗୁଆ ଜାମିନ

କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଶଶି ଥରୁର୍‌ଙ୍କୁ ପତ୍ନୀ ସୁନନ୍ଦା ପୁଷ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ଆଜି ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ ମିଳିଛି। ଦିଲ୍ଲୀର ପଟିଆଲା ହାଉସ୍‌ କୋର୍ଟ ଆଜି ଶଶିଙ୍କୁ ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ମୁଚାଲିକାରେ ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି।

No Votes Yet

You're not rated yet