• Home
  • Entertainment
  • ସଲମାନ୍ ଙ୍କର କୃଷ୍ଣସାର ମୃଗ ଶୀକାର ଘଟଣା , ଅପ୍ରେଲ ୫କୁ ରାୟ ଶୁଣାଣୀ
Entertainment

ସଲମାନ୍ ଙ୍କର କୃଷ୍ଣସାର ମୃଗ ଶୀକାର ଘଟଣା , ଅପ୍ରେଲ ୫କୁ ରାୟ ଶୁଣାଣୀ

ଅପ୍ରେଲ ୫ରେ ସଲମାନ ଦୋଷୀ ନା ନାହିଁ ଜଣା ପଡିଯିବ

ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ କୃଷ୍ଣସାର ମୃଗ ଶୀକାର ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଶୁଣାଣି ଆଗାମୀ ଅପ୍ରେଲ ୫ ତାରିଖରେ ହେବ  । ଆଜି ଏହି ମାମଲାରେ ସିଜିଏମ୍ ଦେବକୁମାର ଖତ୍ରୀ କୋର୍ଟରେ ଏହି କଥା କହିଛନ୍ତି ।  ଅପ୍ରେଲ ୫ରେ ସଲମାନ ଦୋଷୀ ନା ନାହିଁ ଜଣା ପଡିଯିବ ।

୧୯୯୮ ମସିହାରେ ଜୋଧପୁରରେ ହମ ସାଥ ସାଥ ହେ ପିଲ୍ମର ସମୟରେ ସଲମାନଙ୍କ ଉପରେ କୃଷ୍ଣସାର ମୃଗ ଶୀକାର ନେଇ ଆରୋପ ଲାଗିଥିଲା । ସଲମାନଙ୍କ ଘରୁ ପୋଲିସ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୯୯୮ରେ ଏକ ରାଇଫଲ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାରେ ସେ ଗିରଫ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ କୃଷ୍ଣସାର ମୃଗ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ଅଭିନେତା ସଲମାନଙ୍କ ସହ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୀଲମ,ସୋନାଲୀ ଏବଂ ତବୁ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣାର ଆଜି ଶେଷ ଶୁଣାଣି ଥିଲା । ଏହା ପରେ ସିଜିଏମ ଦେବ କୁମାର ଖତ୍ରୀ ଏହି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ  ନେଇଥିବା ଫୈସଲାକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିଛନ୍ତି । ଯାହା ଆଗାମି ୫ ତାରିଖରେ ଶୁଣାଯିବ ।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସଲମାନ ଜାନୁଆରୀ ୪ରେ କୋର୍ଟରେ ହାଜିର ହୋଇଥିଲେ । ୧୯ ବର୍ଷ ତଳେ ହୋଇଥିବା ଏହି ଘଟଣାରେ  ଯୋଧପୁର ସ୍ଥିତ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହୋଇଥିଲେ ସଲମାନ।  ୩୫ ମିନିଟ ଧରି ଚାଲିଥିବା ଏହି ଆଲୋଚନାରେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସାକ୍ଷୀ ଦେଇଥିବା ଭିଡିଓ କୋର୍ଟରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ସଲମନ ଭାବବିହ୍ୱଳ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ସଲମାନ୍ ଙ୍କର କୃଷ୍ଣସାର ମୃଗ ଶୀକାର ଘଟଣା , ଅପ୍ରେଲ ୫କୁ ରାୟ ଶୁଣାଣୀ salman 2

ପହନ୍ତୁ ;

ଜେନିଭାରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବେ ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନମ କପୁର

Related posts

‘ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଅଫ୍ ଦ ଇୟର -୨ ‘ ରେ ଟାଇଗରଙ୍କ ସହ ରୋମାନ୍ସ କରିବେ ଏହି ନାୟିକା

Krishna Kumar Manoj

Popular Dance Reality Show Dance India Dance (DID) Season 6 Audition Held In Odisha Capital

Krishna Kumar Manoj

କେବେ ଶ୍ୟାମଳ ରଙ୍ଗ ପାଇଁ ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ମିଳି ନଥିଲା ଫିଲ୍ମ!

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More