Entertainment

ପ୍ରେମିକା ଏଲିଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେଲେ କ୍ରିକେଟର୍‌ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା !

ଆଉ ଏକ ଅଭିନେତ୍ରୀ-କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଚ୍ଛେଦ

କ୍ରିକେଟର ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ନୂଆ କଥା ନୁହେଁ । ସେ ବିରାଟ-ଅନୁଷ୍କା ହୁଅନ୍ତୁ ଅଥବା ହରଭଜନ-ଗୀତା ବସ୍ରା। ସର୍ବଦା ଏପରି ଅନେକ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହୋଇଆସିଛି। କ୍ରିକେଟର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏଲି ଅବ୍ରାହମ୍‌ଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଚ୍ଛେଦ ପଡ଼ିଛି ।  କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟ ଅଲଗା-ଅଲଗା ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ।

ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ବଡ଼ ଭାଇ କୃଣାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଏଲି ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଦର୍ଶକ ଓ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଓ ଏଲିଙ୍କୁ ଏକାଠି ବୁଲୁଥିବାର ଅନେକ ଥର ଦେଖିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଉଭୟେ କେବେ ବି ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ସ୍ୱୀକାର କରି ନଥିଲେ । କିଛିମାସ ଧରି ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୁପ୍ତ ପ୍ରେମ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ।

କ୍ରିକେଟର୍‌ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଭାଇ କୃଣାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ବିବାହ ଡିସେମ୍ବରରେ ପଙ୍ଖୁଡି ଶର୍ମାଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା । ଏଲି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଦେଖାଯାଇଥିଲେ । କିଛି ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ସହିତ ଡେଟିଂ କରିବା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ବ୍ରେକ୍‌ଅପ୍‌ ହୋଇଛି ବୋଲି ଏକ ଖବରକାଗଜ ରିପୋର୍ଟରୁ ଣିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ନାବାଳିକା ଝିଅ ଗୁରୁତର !

Related posts

ନ୍ୟୁୟର୍କର ମ୍ୟାଡମ ତୁସାଦ ମ୍ୟୁଜିୟମରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଲା କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ମହମ ମୂର୍ତ୍ତି

ENO Beuro

ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମ ‘ସ୍ତ୍ରୀ’ର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ

ENO Beuro

ବରୁଣ,ଅନୁଷ୍କା ହେଲେ ସ୍କିଲ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସାଡର

ENO Beuro

2 comments

Leave a Comment