• Home
  • News
  • ୨୬/୧୧ ମୁମ୍ବାଇ ଆକ୍ରମଣର ଦୋଷୀ ହେଡଲିଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ
News

୨୬/୧୧ ମୁମ୍ବାଇ ଆକ୍ରମଣର ଦୋଷୀ ହେଡଲିଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ

୨୬/୧୧ ମୁମ୍ବାଇ ଆକ୍ରମଣର ଦୋଷୀ ପାକିସ୍ତାନର ମୂଳବାସିନ୍ଦା ତଥା ଆମେରିକୀୟ ନାଗରିକ ଡେଭିଡ୍‌ ହେଡ୍‌ଲିଙ୍କ ଉପରେ ସିକାଗୋର ଫେଡରାଲ ଜେଲ୍‌ରେ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଛି। ଗୁରୁତର ଭାବେ ଆହତ ହେଡଲିକୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତି କରାଯାଇଛି । ଗତ ୮ ତାରିଖରେ ଦୁଇ ଜଣ କଏଦୀ ତାକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ପରେ ତାକୁ ସିକାଗୋ ନର୍ଥ ଏବେଷ୍ନ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଡାକ୍ତରୀ ଟିମ୍‌ ତା’ ଉପରେ ନଜର ରଖିଛନ୍ତି। ଯେଉଁ ଦୁଇ ଜଣ ହେଡଲୀକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଛନ୍ତି, ସେମାନେ ପୁଲିସ୍‌କୁ ଅସଦାଚରଣ କରି ଜେଲ୍‌ଦଣ୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି। କ’ଣ ପାଇଁ ସେମାନେ ହେଡଲୀକୁ ଆକ୍ରମଣ କଲେ, ତାହା ଜଣାପଡ଼ି ନାହିଁ।

ଉଲ୍ଳେଖଯୋଗ୍ୟ, ୨୬/୧୧ ମୁମ୍ୱାଇ ଆକ୍ରମଣ ପାଇଁ ପ୍ରଥମେ ହେଡଲୀ ହିଁ ବ୍ଲୁ ପ୍ରିଣ୍ଟ୍‌ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲା। ଡେଭିଡ୍‌ କୋଲମାନ୍‌ ହେଡ୍‌ଲୀର ପ୍ରକୃତ ନାଁ ହେଉଛି ଦାଉଦ୍‌ ସୟିଦ୍‌ ଗିଲାନୀ, ତା’ର ଜନ୍ମ ୱାଶିଂଟନ୍‌ରେ ହୋଇଥିଲା।

୨୬/୧୧ ମୁମ୍ବାଇ ଆକ୍ରମଣର ଦୋଷୀ ହେଡଲିଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ୨୬/୧୧ ମୁମ୍ବାଇ ଆକ୍ରମଣର ଦୋଷୀ ହେଡଲିଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ david

ପଢନ୍ତୁ; ଆଜି ଖୋଲିବ ହୀରାକୁଦ ଗେଟ୍‌

Related posts

ରଘୁରାମ ରାଜନ ହୋଇ ପାରନ୍ତି ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍‌ ଇଂଲଣ୍ଡର ଗଭର୍ଣ୍ଣର!

Krishna Kumar Manoj

ସ୍ୱଚ୍ଛ ଭାରତ ଅଭିଯାନ : କାର ସହ ବାଇକ ରାଲି

Krishna Kumar Manoj

ଚାରିଦିନ ବନ୍ଦ ରହିବ ବ୍ୟାଙ୍କ ଓ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ।ଳୟ

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More